Okunma

Resimleri Keskinleştirin


22 Kasım 2008 Cumartesi 22:14
Resimleri Keskinleştirin

Fotoğraflarınızdaki piksel hatalarını en aza indirerek, resimlerim daha keskin hatlara sahip olsun diyorsanız DCE AutoEnhance size yardım edebilir. Basit arayüzü ve kullanımı ile kullanıcılarını zorlamayan yazılım birbirini izleyen sekmeler eşliğinde sizi sonuca götürüyor.

Resminizi seçtikten sonra sırası ile tüm sekmelere uğrayarak en uygun ayarları görsel olarak seçebiliyorsunuz. Renk dengelerini, detayları, keskinliği ve resmin boyutunu belirledikten sonra son olarak GO! sekmesine giderek, ölü olan resimlerinizi canlandırılmış olarak görebilirsiniz.

Program sayesinde resimlerinizin çekildiği tarih ve saat, fotoğraf makinesinin marka ve modeli gibi çeşitli teknik bilgiler içeren EXIF formatındaki dosyasını da görebilirsiniz. Ayrıca bu tarih ve saati tek bir tık ile resimlerin alt bölümüne yerleştirebilirsiniz.

İndirin

Programın bu sürümü 30 günlük bir kullanım kısıtlamasıyla geliyor. Yazılımı 30 günden sonra da kullanabilmek için  39 dolar ödemeniz gerekiyor.

:: Yazılımı indirmek için tıklayın. (1,5 MB)

:: Yazılımla ilgili teknik destek almak için tıklayın.


Bilgi için:
MediaChance
Yazan:
Mehmet Erdem Yener
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Resimleri Keskinleştirin”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    BAYAĞI İRİYMİŞ BU ÖRNEK

" Resimleri Keskinleştirin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Resimleri Keskinleştirin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Resimleri Keskinleştirin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "