Okunma

Dead Rising 2’den Yeni Detaylar


27 Eylül 2009 Pazar 06:45
Dead Rising 2’den Yeni Detaylar

Capcom‘un Xbox 360’a özel olarak hazırladığı, Amerika’yı zombilerin istilasından kurtarmaya çalıştığımız ilk Dead Rising oyununun üzerinden tam 3 yıl geçti. Firma Dead Rising hayranlarına verdiği sözü tuttu ve 2. oyunu hazırlamaya başladı. Yapım aşamasında karşılaşılan onca zorluğa rağmen Dead Rising 2 neredeyse tamamlanmak üzere. Oyunun yapımcıları geçtiğimiz gün katıldıkları bir basın söyleşisinde oyun hakkında bazı yeni bilgiler verdiler.


Kılıç balığı hayli ilginç bir silah olsa gerek.

Ana karakterin Chuck Greene isimli kaybolan kızını arayan bir baba olacağı Dead Rising 2’de yapımcıların belirttiğine göre ilk oyuna göre en büyük yenilik silah yaratabilme ve silahları kombine edebilme özelliği olacak. Karaktere eklenen ekstra özellikler de cabası. Geliştiricileri Dead Rising 2 ‘nin ilk oyuna göre çok daha geniş bir çevreye sahip olacağını ve yine ilk oyuna göre çevreyle etkileşimin hayli üst düzeyde olacağını belirtiyorlar.
yazarRumi Çabuk

Bilişim dünyasına gönül vermiş olan Rumi, bu alanda kendine sıkı bir kariyer hedefliyor. Bu yüzden de fırsat bulduğu her anı, yazı yazarak değerlendiriyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Dead Rising 2’den Yeni Detaylar konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dead Rising 2’den Yeni Detaylar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dead Rising 2’den Yeni Detaylar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "