Okunma

Dell, Bitcoin Ödeme Seçeneğini Genişletti


22 Şubat 2015 Pazar 08:00
Dell, Bitcoin Ödeme Seçeneğini Genişletti

Dünyanın son dönem en büyük trendlerinden biri haline gelen sanal ödeme opsiyonu Bitcoin yoluna güçlenerek devam ediyor. Bazı yasadışı mecraların ödeme ve satın alım konusunda kendisini tercih etmesi sebebiyle adı kötüye de çıkan Bitcon bir süredir pek de akla gelmeyecek isimler tarafından da tercih edilmeye başlandı. Bunlardan bir tanesi de Dell.

Dell geçtiğimiz Temmuz 2014 tarihinde ilginç bir işe imza atmış ve Amerika Birleşik Devletleri genelinde geçerli olmak üzere kişisel ve kurumsal ödemeleri isteyen müşterilerin Bitcoin üzerinden yapmasına olanak sağlamıştı. Bu ödeme seçeneği ile işlerini daha kârlı hale getirdiği bilinen Dell yaptığı yeni bir duyuru ile Bitcoin kullanımını genişlettiğini müjdeledi.

Buna göre Bitcoin ödeme seçeneği Dell için artık sadece ABD’de geçerli olmayacak. İsteyen Kanadalı ve İngiliz müşteriler de Bitcoin sanal para birimi üzerinden Dell ile alışverişe girişebilecekler.

Bakalım bu şekilde ödeme kabul edecek başka dünya devi markalar da gelecekte var olacak mı?

:: Bitcoin sizce ne kadar güvenilir?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Dell, Bitcoin Ödeme Seçeneğini Genişletti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dell, Bitcoin Ödeme Seçeneğini Genişletti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dell, Bitcoin Ödeme Seçeneğini Genişletti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "