Okunma

Dell MP3 Çalar Askıya mı Alındı?


11 Kasım 2008 Salı 10:00
Dell MP3 Çalar Askıya mı Alındı?

Dell’in tekrar MP3 çalar işine döneceği ve hatta bu cihazla birlikte iTunes‘a rakip bir de Zing adlı yazılım çıkaracağı söylentileri bir süre önce ortalığı hareketlendirmişti. Şimdi ise projeyle yakın ilişkide olan kaynaklar, bahsi geçen MP3 oynatıcının en azından önümüzdeki yıla kadar satışa sunulmayacağını belirtiyor. Zing’in geliştirilmesine devam edildiği de aynı kaynaklar tarafından doğrulanırken, MP3 çalar için ise biraz daha bekleyeceğimiz vurgulanıyor. Yoksa Dell, ekonomik krizin gölgesinde kendi alanının dışında bir ürün çıkararak, birkaç yıl önce DJ Ditty adlı MP3 çalarıyla yaşadığı hüsranı yinelemek mi istemiyor?

:: Dell MP3 çalar işinde başarılı olur mu?

Yazan : Erhan Kahraman
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Dell MP3 Çalar Askıya mı Alındı? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dell MP3 Çalar Askıya mı Alındı? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dell MP3 Çalar Askıya mı Alındı? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "