Okunma

Dell PowerEdge VRTX Türkiye’de


08 Ekim 2013 Salı 11:09
Dell PowerEdge VRTX Türkiye’de

Dell, her boyutta işletmenin BT altyapılarındaki mevcut karmaşıklık, verimsizlik ve kısıtlılık sorunlarını çözümlemek amacıyla, bütünleşik altyapı çözümleri portföyünü genişletti.  

Dell PowerEdge VRTX, işletmelere basitleştirilmiş ve ölçeklenebilir bir veri merkezini tek bir şasi içinde, bütünleşik olarak sunarken, yenilikçi tasarımı sayesinde ayrı ayrı cihazların birleştirilmesinden doğan dağınıklığı ve birden çok yönetim aracı kullanma zorunluluğunu da ortadan kaldırıyor.

Dell, dünyada ilk defa uzak ve küçük ofis ortamları düşünülerek sıfırdan tasarlanmış, yerden tasarruf ve ofis ortamına kolayca uyum sağlayan tek bir kasa içinde ve kurumsal özelliklerde bütünleşik BT çözümü; PowerEdge VRTX’i Türkiye’de satışa sunuyor.

Dell PowerEdge VRTX işletmelere ve Dell kanal iş ortaklarına aşağıdaki özellikleri sunuyor:

Sadelik ve basitlik: Sunucuların, veri depolamanın, ağ bileşenlerinin ve sistem yönetim araçlarının tek bir kompakt kasa içinde buluştuğu PowerEdge VRTX, her bir görev için ayrı olarak kurulan sistemlere oranla yüzde 86 daha az kablo kullanıyor ve kullanıcılara zamandan ve emekten büyük bir tasarruf sağlıyor.

Buna ilave olarak PowerEdge VRTX, ayrı ayrı harici cihazların entegrasyon ihtiyacı ve bu cihazlara yönelik çok sayıda yönetim arayüzünden doğan karmaşıklığı, masrafı ve dağınıklığı da ortadan kaldırıyor.

Daha fazla verimlilik: Dell’in PowerEdge VRTX için Dell OpenManage Essentials yönetim yazılımında yaptığı özel güncellemeler sayesinde, kullanıcılar artık daha fazla verimlilik elde edebiliyor. Bu güncellemeler kapsamlı, uzaktan kontrol edilebilir, ilave yazılıma ihtiyaç duymayan sistem yönetimini ve uzak noktalarda VRTX çözümlerini coğrafi olarak görüntüleme becerilerini de içeriyor.

Her bir PowerEdge VRTX sistemi, Dell’in Şasi Yönetim Denetleyicisi (CMC) konsolu içeriyor. Bu konsol sunucu, veri depolama sistemi ve ağ bileşenleri üzerinde bütünleşik ve akıcı bir kontrol sağlıyor.

Satış  tarihi ve fiyatı

PowerEdge VRTX kanal ortakları aracılığıyla bugün itibariyle Türkiye’de satışa sunuluyor. PowerEdge VRTX konfigürasyona göre 9,900 USD’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

:: Dell PowerEdge VRTX’in özelliklerini beğendiniz mi?
yazarOğuz Birkardeşler

Teknolojiyi yakından takip eden yazar, video oyunlarına büyük ilgi duyar. Oğuz, aynı zaman da sıkı bir futbol tutkunu.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Dell PowerEdge VRTX Türkiye’de konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dell PowerEdge VRTX Türkiye’de ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dell PowerEdge VRTX Türkiye’de ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "