Okunma

Dell, Telefon İşini Askıya Aldı


24 Mart 2009 Salı 14:00
Dell, Telefon İşini Askıya Aldı

Bunun başlıca sebebi operator desteğine duyulan ihtiyaç. Şimdilik Dell bu ihtiyacını karşılayacak operatör bulamamış ve akıllı telefon işini askıya almış durumda. Avrupa ve Amerika’da operator müşterileri seçkin markaları (özellikle akıllı telefonları tercih ediyor. Dell’in akıllı telefonlarının operator desteği bulunmaması pazarlama savaşında büyük bir hata olabilir. Dell, akıllı telefon planlarında geçici bir süre yolda kalmış durumda. Dell’in söylediğine göre bu durumun başlıca sebebi piyasadaki akıllı telefon prototipleri arasında çok büyük farklılıkların olmaması ve operatorlerin çekiciliğinin bulunmaması.

Tabii ki, tüm bu söylediklerimiz Dell’in akıllı telefon planlarının sonu anlamında değil. Dell ürünü geliştirmeye devam ediyor fakat bu süreç iki şirketin birleşmesine önayak olacak gibi görünüyor.

:: Kriz Dell’idemi etkiledi?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Dell, Telefon İşini Askıya Aldı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dell, Telefon İşini Askıya Aldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dell, Telefon İşini Askıya Aldı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "