Okunma

Dell Yeni Kurumsal Bilgisayarlarını Tanıttı


27 Nisan 2016 Çarşamba 12:44
Dell Yeni Kurumsal Bilgisayarlarını Tanıttı

Dell, gerçekleştirdiği toplantı ile yeni kurumsal ürünlerini tanıttı. Dell, yenilediği Latitude, Precision, Vostro ve Optiplex serileriyle hem ofiste hem de ofis dışında çalışanların tüm ihtiyaçlarını Windows 10 ayrıcalığıyla karşılıyor.

Gelişmekte olan ülkelerdeki çalışanların yüzde 82’si en iyi, en son teknolojiye sahip olmanın çok önemli olduğunu belirtiyor.

Artık çalışanlar bireysel cihazlarından daha iyisini iş yerinde bulmak istiyor, hatta her an her yerde çalışabilecekleri teknolojiyle ofis dışında da verimli olmayı talep ediyorlar.

Dell EMEA Kurumsal Ürünler Pazarlama Müdürü Burak Ereren‘e göre, günümüzün işgücü, adaptasyon kabiliyeti yüksek, dinamik ve esnek bireylerden oluşuyor.

Bu mobil çalışanlar, yarışı önde götürmek için evde kullandıkları cihazlara denk hatta onların da ötesine geçen, en hızlı ve en hafif cihazlarla çalışabilme konusunda BT birimlerine güveniyor.

Kurumsal BT dünyasının tüketici taleplerini karşılayacak şekilde uyarlanması, Dell’in tasarım yaklaşımının en önemli parçasını oluşturuyor.

Hafif yapısı ile dikkatleri çeken Dell Latitude 13 7000, yüksek dirençli karbon fiberden üretiliyor. Başarılı bir ikisi bir arada olan Dell Latitude 12 7000 Serisi, 12.5 inçlik başarılı bir ekran ile geliyor. 

:: Dell’in yeni kurumsal ürünleri hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarArden Papuççiyan

Marmara Üniversitesi'nde Gazetecilik Bölümü öğrencisi Arden, tam bir teknoloji bağımlısı. Uzun zamandır takip ettiği ShiftDelete.Net'te, şimdi teknoloji bilgisini okurlarımızla paylaşacak.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Dell Yeni Kurumsal Bilgisayarlarını Tanıttı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dell Yeni Kurumsal Bilgisayarlarını Tanıttı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dell Yeni Kurumsal Bilgisayarlarını Tanıttı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "