Dell’in yeni kurumsal bilgisayarları Türkiye’de


24 Nisan 2017 Pazartesi 10:44
Dell’in yeni kurumsal bilgisayarları Türkiye’de

Dell yeni dodanım ve tasarımlarla güncellediği kurumsal pazara hitap eden bilgisayarlarını güncelledi. Yeni bilgisayarlar 360 derece kullanımdan, 15 saat pil ömrüne kadar güncel özellikler sunuyor.

Özellikle son 30 yılı aşkın sürede teknoloji endüstrisinin hem kendi içinde inanılmaz bir dönüşüme şahit olduğuna değinen Dell EMC Türkiye Ülke Müdürü Sinan Dumlu, “Dell, çalışanların sevecekleri, BT yöneticilerininse istediği düzenlemeleri gerçekleştirebilecekleri cihazlar tasarlamak için çalışıyoruz” dedi.

Dumlu, Dell Technologies olarak dünya çapında 17 Ar-Ge merkezinde yılda 4,5 milyar dolarlık araştırma geliştirme yatırımında bulunduklarını açıkladı.

Birbirine tamamen bağlı ve bağımlı sistemler

Yaşadıklarımızı ve yaşayacaklarımızı değişim ile izah etmenin yetersiz kaldığına değinerek sözlerine başlayan Fütürist ve Ekonomist Ufuk Tarhan, “ Sosyal medya, büyük veri, bulut ekosistemi,  gibi pek çok gelişme  ‘birbirine tamamen bağlı ve bağımlı’ şekilde baştan aşağı dönüştürüyor” dedi. Tarhan, özellikle kurumsal alanda çalışanların hızla kendi versiyonlarını yükseltmeleri, bunu sağlayacak bilgi ve cihazlarla donanmaları gerektiğine dikkat çekti.

17-04/24/basliksiz-1jpg.jpeg

Dell EMC Kurumsal Son Kullanıcı Çözümleri Pazarlama Müdürü Burak Ereren, “ Endüstrinin en güvenli ve yönetilebilir PC portföyünü, sadece bugünün ihtiyaçlarına değil geleceğin artması muhtemel iş dünyası zorluklarına da yanıt verecek ürünlerle kurumsal müşterilerimize sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz ” dedi.

Sadece dizüstü değil masaüstü bilgisayarlarını da tanıtan Dell, Cansas 27 ismini verdiği bilgisayarı dokunma ve dijital kalem farketmeden kullanabilir.

:: Dell’in kurumsal bilgisayarlarını beğeniyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Dell’in yeni kurumsal bilgisayarları Türkiye’de konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dell’in yeni kurumsal bilgisayarları Türkiye’de ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dell’in yeni kurumsal bilgisayarları Türkiye’de ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video) iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video)
  2. 2 Kojima yeni oyunu için harekete geçti Kojima yeni oyunu için harekete geçti
  3. 3 Buraların kralı neden Samsung? Buraların kralı neden Samsung?
  4. 4 Yok böyle monitör! LG Ultragear 27GN950 inceleme Yok böyle monitör! LG Ultragear 27GN950 inceleme
  5. 5 Yılların iOS efsanesini Android ile bitirdik! Yılların iOS efsanesini Android ile bitirdik!
  6. 6 Huawei Mate 40 serisi tanıtıldı! İşte detaylar Huawei Mate 40 serisi tanıtıldı! İşte detaylar
  7. 7 En efsane telefon bu! Lenovo Legion Pro inceleme En efsane telefon bu! Lenovo Legion Pro inceleme
  8. 8 Yıllardır beklenen teknoloji! Mırıldanarak şarkı bulduk Yıllardır beklenen teknoloji! Mırıldanarak şarkı bulduk
  9. 9 Şarj canavarı realme 7 Pro kutusundan çıkıyor! Şarj canavarı realme 7 Pro kutusundan çıkıyor!
  10. 10 Yedeklediğimiz veriler ne kadar güvende? İşte cevabı! Yedeklediğimiz veriler ne kadar güvende? İşte cevabı!