En Hızlı Teknoloji Şirketleri


06 Mayıs 2009 Çarşamba 13:14
En Hızlı Teknoloji Şirketleri

Bu yıl özel bir ödül kategorisi eklenen Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye 2009 Programı için başvuru süreci başladı. Programa katılacak olan firmaların başvuruları resmi olarak 20 Haziran 2009 tarihinde sona erecek. Bu yıl dördüncüsü düzenlenen programa yapılan başvurular değerlendirilerek belirlenecek en hızlı büyüyen şirketlere çeşitli kategorilerde ödüller verilecek ve Avrupa’nın hızlı büyüyen teknoloji şirketleri ligine dahil olacaklar.


Geçen yıl ödül alan şirket temsilcileri birarada.

Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Türk Telekom’un ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan Teknoloji Fast50’de Türkiye’nin kesintisiz olarak üç yıl programda yer alarak en hızlı büyüyen şirketi de Türk Telekom Teknoloji Özel Ödülü ile onurlandırılacak. Programa geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Interpro Holding, Türkiye Bilişim Vakfı (TBV), Türk Elektronik Sanayicileri Derneği (TESİD), Türkiye Bilişim Derneği (TBD), Bilişim Sanayicileri Derneği (TÜBİSAD), Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı (TTGV) iş ortakları olarak destek veriyor.

Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye Programı kapsamında bu yıl ilk kez farklı bir ödül kategorisi daha yer alacak. Big Stars adıyla başlatılan yeni ödül kategorisinde, 2008 mali yılı süresince gelirleri 50 milyon Euro ve üzeri olan şirketler son beş yıldaki büyüme  hızlarına göre kendi aralarında  değerlendirilecekler. Big Star firmalarının da kendi geliştirdikleri teknolojilerin gelirlerine büyük bir katkı yapıyor olması ve Ar-Ge’ye ciddi oranda para ayırmaları gerekiyor. Geçen yıl düzenlenen Fast 50 Türkiye Programı’nda son beş yılda yüzde 3031 oranında büyüme elde eden PhonoClick birinci olmuştu.

:: Sizce Türkiye’nin en hızlı teknoloji firması kim?

Bilgi için: Deloitte
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" En Hızlı Teknoloji Şirketleri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere En Hızlı Teknoloji Şirketleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda En Hızlı Teknoloji Şirketleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Performansı yeterli mi? MSI GL75 Leopard inceleme Performansı yeterli mi? MSI GL75 Leopard inceleme
  2. 2 Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım? Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım?
  3. 3 Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik! Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik!
  4. 4 3D yazıcıda ofis için neler bastık? 3D yazıcıda ofis için neler bastık?
  5. 5 Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk! Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk!
  6. 6 Clubhouse uygulamasını denedik Clubhouse uygulamasını denedik
  7. 7 Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi
  8. 8 Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık! Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık!
  9. 9 Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı
  10. 10 Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba! Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba!