Okunma

Demir Adam Tam Gaz Geliyor


09 Mart 2010 Salı 13:07
Demir Adam Tam Gaz Geliyor

Marvel Comics‘in ünlü çizgi romanlarından Iron Man , 2008 yılında ilk kez sinema dünyasına adım atmıştı. Düşük bütçesi ve kısa süresine rağmen, beklenin çok üzerinde bir başarı yakalayan Demir Adam macerası, önümüzdeki aylarda devam edecek.

İlk filme kıyasla çok daha fazla bütçeye ve geniş bir kadroya sahip olan film özellikle zırh savaşlarını konu alacağı için tam bir görsel şölene dönüşecek.

#http://video.shiftdelete.net/y/3b1472c05cef468eaebf6bb63499157d.flv#

Zırhlar savaşıyor görsel efektler coşuyor

İşte filmin iddialı teknolojik efektlerini gözler önüne süren yeni Iron Man 2 fragmanı. Başrollerini, Robert Downey Jr, Scarlett Johnson ve Mickey Rourke‘un paylaşacağı film ayrıca, Avengers adlı süper kahramanlar grubunun da temellerini atacak.

Marvel Comics, bu filmde hazırladığı altyapıyla, önümüzdeki yıllarda onlarca kahraman ve süper kötünün bir biriyle savaştığı Avengers filmlerini çekmeye hazırlanıyor.

:: Iron Man 2’nin yeni fragmanını nasıl buldunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Demir Adam Tam Gaz Geliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Demir Adam Tam Gaz Geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Demir Adam Tam Gaz Geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "