Okunma

Depolama Çözümlerinin Önemi Artıyor


14 Haziran 2013 Cuma 05:26
Depolama Çözümlerinin Önemi Artıyor

Western Digital Executive Summit etkinliği bu yıl 4 Haziran’da İstanbul’da düzenlendi. Etkinliğe Avrupa ve Asya ülkelerinden birçok gazeteci ve WD çalışanı katıldı.

Yerinde takip ettiğimiz etkinlikle ilgili olarak daha önce WD Türkiye Ülke Müdürü Arkın Balıkçıoğlu ile özel bir röportaj yapmıştık. Yine etkinlikte görüştüğümüz WD Teknolojiden Sorumlu Başkan Yardımcısı William C. Cain, depolama çözümlerinin geleceği ile ilgili bilgi verdi.

Artan döküman boyutlarının depolama çözümlerine olan ihtiyacı daha da artıracağını ifade eden Cain, şunları söyledi:

:: Evde ya da işyerinde hangi tür depolama çözümlerini kullanıyorsunuz?   

 

 
yazarÖzgür Çetin

10 yılı aşkın süredir teknoloji ve internet sektörüne yazılarıyla katkıda bulunan Özgür Çetin, mobil cihazlara ve dijital fotoğraf dünyasına özel bir ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Depolama Çözümlerinin Önemi Artıyor”

  1. Empatik dedi ki:

    Gelecekte 64 kb (sanırım) herkese yetecek. O yüzden abartmamak lazım özgür bey 😉

" Depolama Çözümlerinin Önemi Artıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Depolama Çözümlerinin Önemi Artıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Depolama Çözümlerinin Önemi Artıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "