Okunma

Depolama Mimarisinde Maksimum Esneklik


13 Ekim 2010 Çarşamba 08:45
Depolama Mimarisinde Maksimum Esneklik

ETERNUS veri depolama sistemleri ve PRIMERGY sunucular ile birlikte test edilip onaylanan DataCore SANsymphony, Fujitsu sunucularıyla birlikte Avrupa’daki yerel dağıtıcılardan temin edilebilecek.

DataCore, sanallaşmış depolama havuzu mimarilerine geçiş yapan kurumların karşılarına çıkabilecek riskleri en aza indirgiyor (PC Fiyatına Sunucu).

 

Güçlü ve Güvenli Bir Depolama Çözümü

ETERNUS DX disk depolama sistemleri ve PRIMERGY x86 kule tipi blade sunucular ile daha güçlü bir şekilde entegre edilebilen DataCore kurumlara yönetimi kolay olan, esnek ve güçlü bir depolama çözümü sunuyor. Güvenli disk depolama sistemleri “host” işletim sistemleri, farklı marka sunucular, ağ altyapıları ve yedekleme çözümleri ile entegre çalışabiliyor.

 

Fujitsu, DataCore ile birlikte veri merkezi depolama ve sunucu sistemlerini entegre eden DataCore depolama sanallaştırması yazılımını piyasaya sürdü.

 

Fujitsu ETERNUS DX disk depolama sistemlerinin potansiyel risklere ve veri kaybına karşı koruma sağlayan bileşenleri zaten bulunuyor ancak DataCore bağımsız bir depolama sanallaştırması katmanı ekleyerek depolama için mevcut olan yeri optimize ediyor. Aynı zamanda ağdaki akışta bir sorun olması durumunda depolama sistemlerinin kesintisiz çalışmasını sağlıyor.

DataCore sanallaştırma katmanının eklenmesi müşterilerin birden çok bağımsız ETERNUS DX sistemini ölçeklendirebilmesini sağlıyor.

ETERNUS DX tek bir global depolama ünitesi olarak hareket edebiliyor ve sanal olarak tekli depolama sisteminin kapasitesinin ötesindeki boyutlara genişletilebiliyor. Fujitsu ve DataCore sayesinde kullanıcılar artık verileri gerçek zamanlı olarak depolama havuzu mimarisinde bulunan herhangi bir depolama aygıtına aktarabiliyor.  

:: Veri depolama Sistemlerinde hangi markaları tanıyorsunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Depolama Mimarisinde Maksimum Esneklik konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Depolama Mimarisinde Maksimum Esneklik ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Depolama Mimarisinde Maksimum Esneklik ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "