Okunma

Destiny 1.1.1 Yaması Yayımlandı


25 Şubat 2015 Çarşamba 21:54
Destiny 1.1.1 Yaması Yayımlandı

Destiny oynarken bir anda oyundan atıldıysanız, sebebi yeni gelen 1.1.1 yaması oldu. Oyuna giriş yapabilmek için yeni yamayı indirmeniz gerekiyor.

Yamada gelen bir çok değişikliği buradan öğrenebilirsiniz. En önemli değişiklikler ise silahların hasarındaki ayarlamalar, heroic strike matchmaking seçeneği, saygınlığınızı (reputation) takip etmek için yeni bir arayüz ve Crucible içerisindeki düşmanların ağır silah mermisi almaması oldu.

Özellikle oyunda çok etkili olduğunu düşünmediğim silahlardan birisi olan pompalı tüfekler, yeni gelen ayarlama ile daha önemli bir hale geldi. Bazı silahların PVP’deki başlangıç mermilerinin fazla oluşu da dengeyi bozan başka bir faktördü. Bu değişiklikler oyunu kesinlikle daha eğlenceli kılacak.

:: Yeni yama hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kaynak: SüperKarga
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Destiny 1.1.1 Yaması Yayımlandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Destiny 1.1.1 Yaması Yayımlandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Destiny 1.1.1 Yaması Yayımlandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "