Okunma

Destiny’deki Ağır Silah Açığı Düzeltiliyor


02 Şubat 2015 Pazartesi 07:30
Destiny’deki Ağır Silah Açığı Düzeltiliyor

Bungie, en sonunda ağır silahların mermileri ile ilgili olan bir açığı bitirmeye hazırlanıyor.

Son zamanlarda sıklıkla rapor edilen açığın yarattığı problem ise ağır silah mermilerinin ölünce, yörüngeye dönüldüğünde veya Destiny’nin müthiş(!) ve atlanamayan ara sahnelerinden biri bittiğinde kaybolması.

Ağır silah mermileri oyunda nadir bulunuyor ve sahip olmak için belli bir zaman ve kaynak harcamanız gerektiğinden bu açık insanları çileden çıkartmak üzere. Bu yüzden Bungie bir düzeltme yaması hazırlıyor.

Haftalık geliştirici bloğu üzerinden “Bu açığı bir süredir takip ediyoruz. Şu tarihe kadar söyleyebildiğimiz tek şey bu konudan haberdar olduğumuzdu. Bu hafta sizlere daha fazla bilgi vereceğiz.”

Geliştiriciler tarafından çözümün bulunduğu fakat Şubat ayının sonuna kadar yamanın gelmeyeceği de açıklamalar arasında.

:: Siz bu açığı fark etmiş miydiniz?

Kaynak: SüperKarga
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Destiny’deki Ağır Silah Açığı Düzeltiliyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Martta zaten 2. Dlc geliyor.

" Destiny’deki Ağır Silah Açığı Düzeltiliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Destiny’deki Ağır Silah Açığı Düzeltiliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Destiny’deki Ağır Silah Açığı Düzeltiliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "