Detroit: Become Human satış rekorunu geliştirdi


05 Ağustos 2020 Çarşamba 13:45
Detroit: Become Human satış rekorunu geliştirdi

Detroit: Become Human satış rakamları her geçen gün Fransız oyun geliştiricisi Quantic Dream’in yüzünü biraz daha güldürüyor. Firma yaptığı basın duyurusunda oyunun tüm platformlarda toplam 5 milyon satış rakamının üzerine çıktığını açıkladı. Ayrıca bu rakama oyunun PC versiyonunun Steam aracılığıyla dağıtılmasının büyük katkısı olduğunu da belirtildi.

Detroit: Become Human satış rakamları yüzleri güldürüyor

2018 yılında piyasa sürülen oyun için geliştirici firma Ekim 2019’da bir açıklama yapmış ve PS4 platformunda 3 milyondan fazla kopya satıldığını belirtmişti. Özellikle oyuncuların Twitch üzerinden yaptıkları yayınlar ve izleyenlerin de alınan kararlara yaptıkları etkiler, PC platformuna geçişteki başarıyı artırmışa benziyor. Öyle ki yaklaşık 500 oyuncu Twitch aracılığıyla yaptığı anketlerde oyunda alınacak kararları oylamaya sunmuş, yaklaşık 1,5 milyon kişi görüş belirtmişti.

Detroit: Become Human 5 milyon satış rakamını geçti

Gamespot’un haberine göre geliştirici Quantic Dream, yayınladığı basın açıklamasında oyunun Steam platformu üzerinden çıkışının gerçekleştirilmesiyle  satış rakamları toplamda 5 milyonu geçti.  Quantic Dream’in CEO’su Guillaume de Fondaumiere açıklamanın devamında, oyunun PC’de genel olarak inanılmaz seviyede olumlu yanıt aldığını, bunun yanında Asya pazarında da çok iyi dönüşler olduğunu ve bunun kendileri için ayrı bir önem taşıdığını ifade etti. Oyun bir süre önce de Steam’in rakibi Epic Games Store’da kendine yer bulmuştu.

2038 yılında Detroit şehrinde geçen hikaye, bizi makinelerin insanlardan daha akıllı olduğu bir geleceğe götürüyor. Verdiğiniz kararlara göre hikaye döngüsü değişen oyun Steam ve Epic Games Store’da 142 TL fiyatıyla hala oynamamış olanları bekliyor.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Detroit: Become Human satış rekorunu geliştirdi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Detroit: Become Human satış rekorunu geliştirdi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Detroit: Become Human satış rekorunu geliştirdi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Gençlerle füze gönderdik! Gençlerle füze gönderdik!
  2. 2 Twitter'da dolandırıcı reklamlarına tıkladık! Twitter'da dolandırıcı reklamlarına tıkladık!
  3. 3 3.700 TL ile telefon, kulaklık ve akıllı saat aldık! 3.700 TL ile telefon, kulaklık ve akıllı saat aldık!
  4. 4 Yazılımcılara sorulan zor sorular Yazılımcılara sorulan zor sorular
  5. 5 Uygun fiyatlı Game Garaj Shark 5A inceleme! Uygun fiyatlı Game Garaj Shark 5A inceleme!
  6. 6 Uygun fiyatlı Logitech G102 Lightsync inceleme! Uygun fiyatlı Logitech G102 Lightsync inceleme!
  7. 7 Galaxy S20 FE kutusundan çıkıyor! Galaxy S20 FE kutusundan çıkıyor!
  8. 8 Windows'tan Mac'e geçenlere hayat kurtaran ipuçları! Windows'tan Mac'e geçenlere hayat kurtaran ipuçları!
  9. 9 49 TL'lik bileklik bu sefer şaşırttı! 49 TL'lik bileklik bu sefer şaşırttı!
  10. 10 Telefonu anahtara çeviren uygulama denedik! Telefonu anahtara çeviren uygulama denedik!