Okunma

Diablo 3 İçin Yeni Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı


06 Mart 2012 Salı 11:00
Diablo 3 İçin Yeni Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı

Blizzard’ın çıkışı artık yılan hikayesine dönen oyunu Diablo 3 için yeni bir tarih ortaya çıktı. Hatırlarsanız oyun daha önce geçen seneden 2012‘ye ertelenmiş, sonra Şubat’a ertelenmiş, Şubat ayındaysa ikinci çeyrekte çıkacağı açıklanmıştı. Blizzard, sadece tarih aralığı gösterdiği için elimizde tam bir tarih bulunmuyordu. O tarih Amazon’un İtalya sitesinden geldi.

İnternetin en büyük alışveriş sitelerinden Amazon, Diablo 3’ü listelerinde 17 Nisan 2012‘de çıkacak şeklinde gösterdi. Bu da oyunun çıkış tarihinin şimdilik ortaya çıkması olarak yorumlandı. Diğer küçük siteler yapsa belki inandırıcılığı daha az olabilirdi ancak Amazon’un böyle bir tarihi ortaya çıkarması, kendilerine bilgi geldiği yönünde düşünülmesine sebep oldu.

Tabii Amazon’da daha önceden tarihli olarak yer alan birçok ürünün de sonradan ertelendiğini düşünürsek yine de son tarih olmayabilir. En iyisi Blizzard’ın oyunun resmi çıkış tarihini açıklamasını beklemekten başka çaremiz yok.

:: Diablo 3’ü bekliyor musunuz?

 
yazarYusuf Canpolat

Teknolojiyle bütünleşmiş halde yaşamakta olan yazar iPhone'unu yanından hiç ayırmaz. Her an her yerde internete bağlıdır ve aynı zamanda sıkı bir konsol oyuncusudur.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7 yorum - “Diablo 3 İçin Yeni Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  saçmalık. bir işin planlamasını yaparsın. çalışır çabalarsın olmazsa bi erteledin anladık bi daha erteledin ona da tamam. yapacağın oyunada sanada

 2. SDN Okuru dedi ki:

  yahu çocuk çoluğa karıştım artık çıksın bea

 3. Hedgehog! dedi ki:

  Gel artık yorma bizi

 4. SDN Okuru dedi ki:

  artık cılkı çıktı bu oyunun bedava verseler 1 dk oynamam .

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Diablo 3 çıkarsa ben çoluk çocuk sahibi olurum herhalde

 6. SDN Okuru dedi ki:

  Çıkış tarihini blizzard’ ın İtalya’daki bir fan sitesi 17 Nisan olarak açıkladı. Bunun üzerine Amazon İtalya da oyunun çıkış tarihini aynı şekilde değiştirdi. Fakat an itibari ile Amazon İtalya çıkış tarihini tekrar kaldırdı.
  Daha doğru ve güncel bilgi için *****

 7. SDN Okuru dedi ki:

  hiç sanmıyorum. artık iyice cıvkı çıktı. kesin yine ertelenir.

" Diablo 3 İçin Yeni Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Diablo 3 İçin Yeni Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Diablo 3 İçin Yeni Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "