Okunma

Diablo 3’de Yeni Karakter Heyecanı


24 Ekim 2010 Pazar 14:00
Diablo 3’de Yeni Karakter Heyecanı

Sıradan bir oyun firmasından öte bir hal alan Blizzard, geçtiğimiz gün başlayan kendine özel fuarda Diablo severleri mutlu edecek bir video yayınladı. Blizzcon‘un sürprizlerinden biri olan bu videoda yapımcılar Diablo 3‘ün yeni karakterini tanıttılar.

#y3/3d6378df934324fcb3cff4daad7fffc2.flv#

İblislerin Yeni Düşmanı

Demon Hunter adlı br karakter, Van Helsing filmindekine benzer tasarımı ve silahlarıyla dikkat çekiyor. Belirli oranda büyü gücü bulunan karakter, çevik ve hızlı şekilde savaşıyor.

Bu karakterle birlikte Blizzard Diablo 3 için Beta çalışmaları yaptıklarını da doğruladı. Yakın zamanda oyunun Beta tesi için bir tarih açıklanacak.

:: Diablo 3 oynarken bu karakteri seçmeyi düşünüyor musunuz?

 

 

 

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Diablo 3’de Yeni Karakter Heyecanı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Diablo 3’de Yeni Karakter Heyecanı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Diablo 3’de Yeni Karakter Heyecanı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "