Okunma

Diablo 3’e Necromancer ne zaman geliyor?


22 Haziran 2017 Perşembe 04:00
Diablo 3’e Necromancer ne zaman geliyor?

Diablo 3‘ün yalnızca Necromancer karakter sınıfını oyuna eklemekten başka bir işlevi olmayan yeni eklentisi Rise of the Necromancer’ın çıkış tarihi 27 Haziran olarak açıklandı.

Necromancer nedir?

Necromancer sınıfı aslında Diablo 2 ile karşımıza çıkan ve gücünü ölülerden alan bir karakter sınıfıydı. Diablo 3‘te yer alan Witch Doctor direkt olarak Necromancer’dan esinlenerek hazırlanmıştı ve bu yüzden Necromancer karakteri ilk tanıtıldığında büyük bir tepki almıştı.

Ardından geçen süreçte çeşitli videolar ve son olarak da büyük Diablo 3 yayıncıları ve YouTuber’larına erişim imkanı tanınarak reklamı yapılmaya devam edilen paketin fiyatı ise ucuz denilebilecek düzeyde.

17-06/22/diablo-3-sdn-shiftdelete-necromancer.jpg

Zira açıklamaya göre yalnızca Rise of the Necromancer paketini almak istiyorsanız, 15 doları gözden çıkarmanız gerekiyor. Bunun haricinde Xbox Gold ve PlayStation Plus üyelerine de çeşitli indirimlerle birçok Diablo 3 paketi hazırlanmış durumda.

Xbox One ve PlayStation 4 kullanıcıları Diablo 3, Reaper of Souls ve Rise of the Necromancer’dan oluşan Diablo 3 Eternal Collection paketine 60 dolar ödeyerek sahip olabilirler. Eğer Xbox Gold veya PlayStation Plus üyesiyseniz, sınırlı süre için geçerli olmak kaydıyla Diablo 3 Eternal Collection’a 40 dolar ödeyerek sahip olabilecekler.

:: Diablo 3’ün yeni ek paketi hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarMurat Sağlam

Medya ve İletişim bölümünde yüksek lisans yapmakta olan Murat; oyun, sinema ve teknoloji dünyasıyla yakından ilgilenmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Diablo 3’e Necromancer ne zaman geliyor?”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Eğer Reaper of Souls ek paketine sahipseniz Necromancer paketi ücretsiz olacak bunu da eklemeyi unutmayın.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Bir karakter için 50 TL ucuz mu?

 3. SDN Okuru dedi ki:

  YANLIŞ

  Diablo 3'te yer alan Witch Doctor direkt olarak Necromancer'dan esinlenerek hazırlanmıştı ve bu yüzden Necromancer karakteri ilk tanıtıldığında büyük bir tepki almıştı.

  DOĞRU

  Diablo 3'te yer alan Witch Doctor direkt olarak Necromancer'dan esinlenerek hazırlanmıştı ve bu yüzden Witch Doctor karakteri ilk tanıtıldığında büyük bir tepki almıştı.

" Diablo 3’e Necromancer ne zaman geliyor? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Diablo 3’e Necromancer ne zaman geliyor? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Diablo 3’e Necromancer ne zaman geliyor? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "