Okunma

Diablo 3’e Oyun İçi Gerçek Para İle Alışveriş Geliyor


22 Şubat 2015 Pazar 06:17
Diablo 3’e Oyun İçi Gerçek Para İle Alışveriş Geliyor

Diablo 3’ün 2.2.0 yaması hakkında ilk bilgiler ortaya çıktığından beri Blizzard, data mining ile öğrenilen bütün yeni özelliklerin oyuna uygulanmayacağını açıkladı. Özellikle microtransaction’lar, yani oyun içinde gerçek para ile alışveriş yapabilme özelliği ilk önce Asya sunucularına gelecek.

Battle.net forumlarında açıklama yapan topluluk yöneticisi Brandy ‘Nevalistis’ Camel, yeni getirilecek ve gerçek para ile alınacak olan Platinium, zulayı büyütme, maksimum karakter sayısını arttırma, süreli tecrübe (XP) boost’ları ve yeni kozmetik eşyaların, Avrupa ve Amerika sunucularında -henüz- yayımlanmayacağını belirtti.

“Bir çok oyuncumuzun, microtransaction’un Diablo 3‘e eklemesi fikriyle ilgilendiğini fark ettik. Bu modeli bazı bölgelerde deneyecek olsak bile, şimdilik bu tarz satışların Avrupa ve Amerika sunucularına gelmesi konusunda bir planımız yok.”

Bu açıklamalar demek olmuyor ki, önceki haberimizde belirttiğimiz “kozmetik eşyalara daha kolay ulaşabileceğimiz bir arayüz” Avrupa ve Amerika sunucularına gelmeyecek. Arayüzün kendisi 2.2.0 yaması ile bizlerle olacak fakat gerçek para ile alışveriş için -iyiki- bir süre beklememiz gerekecek.

:: Diablo 3’te XP boost özelliğinin oyunun eşitliğini bozabileceğini düşünüyor musunuz?

Kaynak: SüperKarga
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Diablo 3’e Oyun İçi Gerçek Para İle Alışveriş Geliyor”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  blizzard bu olmadı işte sana yakışmadı

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Oyunun içine ettin blizzard. Diablo ruhu diye birşey kalmadı zaten.

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Parayla satın alıyorsun, parayla oyun içi de alışveriş yapıyorsun.. hadi bedava verseler ne ise. oyunculara bağlanan hortumun böylesi…

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Ee tabi Asyalıların nasıl bir online oyun delisi olduğunu biliyor adamlar.

" Diablo 3’e Oyun İçi Gerçek Para İle Alışveriş Geliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Diablo 3’e Oyun İçi Gerçek Para İle Alışveriş Geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Diablo 3’e Oyun İçi Gerçek Para İle Alışveriş Geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "