Okunma

Diablo 3’ün 1.0.3a Yaması Yayımlandı


27 Haziran 2012 Çarşamba 09:00
Diablo 3’ün 1.0.3a Yaması Yayımlandı

Blizzard’ın Diablo 3’e 1.0.3 yamasını hazırlamasıyla birlikte Demon Hunter, Wizard ve Monk karakterlerin sahiplerinden oldukça fazla tepki gelmişti.

Yamaya en çok Barbarian sınıfı sevinirken, Witch Doctor’ların da yamadan iyi yönde etkilendiği söylenebilirdi. Fakat yamada bazı hatalar vardı ve özellikle Witch Doctor’ın bazı yetenekleri düzgün çalışmıyordu.

Blizzard bu durumun farkına vararak hemen 1.0.3.10235 ya da 1.0.3a olarak adlandırılan yeni güncellemeyi yayımladı.

Güncellemenin özellikle Witch Doctor’ın Zombie Charger adlı yeteneğinde bulunan hataları giderdiği ve oyunda yer alan bazı ufak tefek hataları ortadan kaldırdığı biliniyor.

Eğer güncellemenin içeriğine göz atmak istiyorsanız, Diablo 3’ün Launcher’ını çalıştırarak güncellemenin yüklenmesini ve bu süreçte ekranda yer alan değişiklik tablosunu incelemenizi tavsiye ediyoruz.

:: Diablo 3 oynuyor musunuz?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Diablo 3’ün 1.0.3a Yaması Yayımlandı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    hayır

  2. SDN Okuru dedi ki:

    evet

" Diablo 3’ün 1.0.3a Yaması Yayımlandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Diablo 3’ün 1.0.3a Yaması Yayımlandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Diablo 3’ün 1.0.3a Yaması Yayımlandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "