Diablo 3’ün 2.2.0 Yamasına İlk Bakış


22 Şubat 2015 Pazar 16:30
Diablo 3’ün 2.2.0 Yamasına İlk Bakış

Blizzard’ın, dün bloğunda paylaştığı “2.2.0 yamasına ilk bakış” adlı yazı, ben de dahil olmak üzere bütün Diablo 3 oyuncularını sevindirdi.

Bu yamada değinilecek üç ana konu var: Yeni eşyalar, Adventure Mode’ye eklemeler ve oyundaki hayat kalitesini yükseltme.  Denge ayarından çok içerik yaması olacağı için yeteneklerle fazla oynama yapılmayacak.

Yeni eşya olarak her sınıfa yeni birer tane 6-parça set eklenecek. Bu setlerden isimleri bilinenler ise Unhallowed Essence, Wrath of the Wastes, ve Delsere’s Magnum Opus. Eklenecek yeni setlerin dışında, eski bazı setlerin de özellikleri değiştirilecek veya güçlendirilecek. Bulunan Legendary eşyaların bazılarına da değişiklikler yapılacak ve yeni 15 tane Legendary eşya eklenecek.

Adventure Mode değişikliklerinde ise Exploration adında yeni bir Bounty çeşidi bulunuyor. Bu Bounty görevinde yapmamız gereken ise bir bölgeyi keşfederek bölgede kurtarılması gereken kişileri kurtarıp, yaratıkları öldürüyoruz. Aynı zamanda Nephalem ve Greater Rift’lerde daha fazla harita çeşidi bulunacak.

Blizzard’ın tabiri ile “Hayat kalitesi” departmanında yapılacak değişikliklerde yeni goblin çeşitleri, kozmetik eşyaları seçebileceğiniz yeni bir arayüz ve yamaları daha kolay yükleyebileceğiniz yeni bir dosyalama sistemi var.

Özellikle yeni goblin çeşitleri çok eğlenceli olacak gibi. Eklenecek üç goblin çeşidinden birisi olan Gilded Baron, “doymak bilmeyen altın arzumuzu” tatmin edecek. Gelatinous Sire bir kaç gobline bölünerek bizi şaşırtacak ve Insufferable Miscreant’ın eşyalarını almaya çalışırken yanında bizim işlerimizi bozmaya çalışacak arkadaşları olacak!

Yamanın yayımlanmasına tahminimce (PTR sunucusuna daha düşmediğine göre) bir kaç ay olduğunu varsayarsak, verdiğimiz bilgilerin çoğunun değişebileceğini tahmin edebiliriz. Gene de oyundaki build azlığı can sıkarken yeni setler ve Legendary eşyalar olması çok eğlenceli olacak. Yeni yamayı dört gözle bekliyoruz.

: Yeni yamada gelecekler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kaynak: SüperKarga
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Diablo 3’ün 2.2.0 Yamasına İlk Bakış konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Diablo 3’ün 2.2.0 Yamasına İlk Bakış ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Diablo 3’ün 2.2.0 Yamasına İlk Bakış ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 300x zoom ile telefona yakından baktık! 300x zoom ile telefona yakından baktık!
  2. 2 A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik! A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik!
  3. 3 İçerik platformlarının aile üyeliklerini karşılaştırdık İçerik platformlarının aile üyeliklerini karşılaştırdık
  4. 4 MSI Optix MAG274QRF-QD monitör incelemesi MSI Optix MAG274QRF-QD monitör incelemesi
  5. 5 Android telefondan iPhone 12 Mini'ye geçtik Android telefondan iPhone 12 Mini'ye geçtik
  6. 6 ABD yasağına Xiaomi'den ilk açıklama! ABD yasağına Xiaomi'den ilk açıklama!
  7. 7 Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk! Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk!
  8. 8 Galaxy S21 Ultra inceleme: Dünya ile aynı anda Galaxy S21 Ultra inceleme: Dünya ile aynı anda
  9. 9 MSI Stealth 15M oyun dizüstü bilgisayarını inceledik! MSI Stealth 15M oyun dizüstü bilgisayarını inceledik!
  10. 10 Mehmet Demirkol ile Samsung TV sohbeti! Mehmet Demirkol ile Samsung TV sohbeti!