Okunma

Günlükleriniz Defterde Kalmasın


24 Ocak 2009 Cumartesi 23:46
Günlükleriniz Defterde Kalmasın

Günlüklerinizin yıpranmış defterlerde kalmasından ve bu defteri gören herkesin özel hayatınızı kolaylıkla okuyabileceği ihtimalinden rahatsızsanız DiaryOne ile yüksek güvenlik altında günlüklerinizi tamamen kişiselleştirebilirsiniz.

Dahili Ses Kayıt

Yazılım ilk çalıştırıldığı anda sizden bir kullanıcı hesabı yaratmanızı istiyor. Bu hesaplar birden fazla olarak yaratılabileceği için program sizden başka kullanıcılar ile ortak olarak kullanılabilir. Yazdığınız yazılara metnin yanı sıra resimler ve ses kayıtları ekleyerek girişlerinizi renklendirebilirsiniz. Dahili ses kayıt sistemi ile doğrudan sesinizi kaydedebilir ve günlüğünüze ekleyebilirsiniz.

İstediklerinizi Paylaşın

DiaryOne, yedekleme sistemi ile günlüğünüzdeki silinme ve veri kaybolma risklerine karşı oldukça güçlü. Paylaşmak istediğiniz yazıları doğrudan MSN Spaces hesabınıza bağlantı vererek arkadaşlarınıza gösterme imkanı tanıyan yazılım üreticinin sitesinden indirilebilen çeşitli arayüzlerle kullanıcılarına değişik görünümler de sunabiliyor.

İndirin

Programın bu sürümü 30 günlük bir kullanım kısıtlamasıyla geliyor. Yazılımı 30 günden sonra da kullanabilmek için  29,95 dolar ödemeniz gerekiyor.

:: Yazılımı indirmek için tıklayın. (6,61 MB)

 
::
Yazılım hakkındaki sorunlarınızı SDN forumlarında cevaplıyoruz.

Bilgi için: PIMOne Software

 
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Günlükleriniz Defterde Kalmasın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Günlükleriniz Defterde Kalmasın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Günlükleriniz Defterde Kalmasın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "