Diğer Ülkeleri Ucuza Arayın!


11 Mart 2008 Salı 22:00
Diğer Ülkeleri Ucuza Arayın!
Uluslararası görüşmeleri ucuza mı yapmak istiyorsunuz? Ek bir masraf yapmadan, bilgisayar başına geçmek zorunda kalmadan, sadece numaranızın başına 1095 yazarak şehirlerarası ve özellikle de uluslararası aramaları daha ucuza getirebilirsiniz. Ek sözleşme yapmanıza da gerek yok. Netone tarafından sağlanan 1095 hizmeti sayesinde, 1095 hizmetinden faydalandığınız miktarın faturası da size Türk Telekom tarafından ulaştırılıyor, otomatik ödeme hizmetinden faydalanabileceğiniz şekilde aynı abone numarasıyla düzenleniyor.

Tarifeye Bakın!

ABD, Kanada, Almanya, İngiltere, Rusya,
Avustralya ve Çin’in dahil olduğu
kırk dört ülkenin yanı sıra, Kuzey Kıbrıs ve şehirler arası konuşmaların dakika bedeli 6,9 YKr. seviyesinde. Diğer taraftan Turkcell, Kuzey Kıbrıs Turkcell, Vodafone, Kuzey Kıbrıs Vodafone ve Avea GSM işletmecilerine doğru yapılan aramaların da dakikası 27 Kuruş olarak belirtilmiş. Yurt dışını telefonla daha ucuza aramak zor gibi.

Nasıl Aranır?

Çevireceğiniz telefon numarasından önce 1095 tuşlamanız yeterli. Örneğin 0212 alan koduyla arayacağınız bir yeri 1095 0212 888 88 88 şeklinde arayabiliyorsunuz.

Bilgi için: 1095
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Diğer Ülkeleri Ucuza Arayın!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Yukarıdaki arkadaş yazacaksın il kodunu.
  Eğer yurtdışını da arayacaksan misal:
  1095 0049 596 *** ** **
  şeklinde olacak.
  Yani normalde nasıl arıyorsan bir yeri başına 1095 getireceksin.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  kendi ilimden birini aricam zaman ilimin alan kodunu yazacammı

  diyelim trabzondayım komşumu araycam
  1095 0462 *** ** ** şeklindemi olacak yoksa
  1095 *** ** **

" Diğer Ülkeleri Ucuza Arayın! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Diğer Ülkeleri Ucuza Arayın! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Diğer Ülkeleri Ucuza Arayın! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "