Okunma

Digiturk ile Microsoft İş Birliğini Konuştuk


11 Şubat 2010 Perşembe 19:00
Digiturk ile Microsoft İş Birliğini Konuştuk
Türkiye‘nin en popüler uydu platformlarından Digiturk, kurumsallık yolunda elde ettiği başarıları altyapısına ve planlı hareket etmesine bağlıyor. Bu bağlamda kurumsal yazılımlara verdiği önemin, meyvelerini uzun süredir topluyor.
Digiturk Bilgi Teknolojileri Altyapı Bölümü Birim Yöneticisi Emrullah Çobaner, Microsoft sistemlerini kullanarak süreklilik sağladıklarını ve altyapılarının neredeyse %90’ının Microsoft ürünleri tarafından kurulduğunu belirtti. Emrullah Çobaner‘in bizler için yaptığı açıklamaları videodan izleyebilirsiniz:
İzlediğiniz üzere Digiturk, altyapısını oluştururken Microsoft’a güvendi ve bu kararından oldukça memnun gözüküyor.  lKurumsallaşma yolunda atılan her adımın, size kazanç olarak geri döneceğini  unutmayın.yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Digiturk ile Microsoft İş Birliğini Konuştuk konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Digiturk ile Microsoft İş Birliğini Konuştuk ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Digiturk ile Microsoft İş Birliğini Konuştuk ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "