Okunma

Digsby İle Hesaplarınıza Hükmedin


17 Mayıs 2008 Perşembe 21:00
Digsby İle Hesaplarınıza Hükmedin
Junior editörlerimizden Göksel Atakan‘ın çalışması üzerine birkaç tuğla da biz koyup Digsby yazılımını Foto-Ders ile anlatmaya karar verdik. Kendisine teşekkür ediyoruz. Onun yazısına da göz atmanızı öneririz.

Nedir, Ne Değildir?

Şapkalı Kinder yumurtayı andıran logosuyla Digsby, e-posta (Gmail, Yahoo Mail, Hotmail, POP/IMAP, AOL/AIM mail), sosyal ağ (Facebook, MySpace, Twitter) ve anında mesajlaşma (AIM, Windows Live Messenger, Yahoo Messenger, Google Talk, ICQ, Jabber) hizmetlerini tek çatı altında topluyor. Bu listeye ileride yenilerinin de ekleneceği belirtiliyor. Yazılım henüz beta ancak sürekli geliştirildiği için var olan hatalar hızla kapatılıyor ve yazılım kendisini otomatik güncelliyor.

Digsby‘nin bir hoşluğu da farklı hesaplarınızda yer alan aynı kişiyi birden fazla değil de tek kişi olarak görüntüleyebilmeniz. E-posta hesapları 5 dakika aralıkla kontrol ediliyor ve Digsby içinden tek tıkla e-postaları yönetebiliyorsunuz. Ayrıca Foto-Ders’te değinmedik ama çeşitli temalarla görünümünü isteğinize göre şekillendirmek çok kolay.

Trillian‘ı denediyseniz Digsby‘yi onun daha kapsamlısı olarak tanımlayabiliriz. Digsby‘i tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Şimdilik yalnızca Windows için mevcut ancak diğer platformlar için de geliştiriliyor.

        :: İndirmek için tıklayın.

        :: Digsby ile ilgili duygularınızı forumda alalım.

Bilgi İçin: Digsby
Yazan: Saner Apaydın, Göksel Atakan
SDN http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

6 yorum - “Digsby İle Hesaplarınıza Hükmedin”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  ben kayıt olamadım nerden olunu yor soleyin

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Trillian, amsn, pidgin derken aradığımı buldum galiba

 3. SDN Okuru dedi ki:

  abı cok karısık ya bırı yardımcı olsun pf..:s…

 4. SDN Okuru dedi ki:

  bende kullanıyorum gayet güzel sadece bunun içinde değişik eklentiler yazılursa güzel olur….

 5. SDN Okuru dedi ki:

  ben kullanıyorum süper bişey

 6. SDN Okuru dedi ki:

  çalışmıyor hata veriyor uğraşmayın
  ayhan…

Geri bildirim