Okunma

Diji Hukuk: Aktüel 1. Bölüm


14 Aralık 2012 Cuma 07:00
Diji Hukuk: Aktüel 1. Bölüm

Diji Hukuk: Aktüel adlı yeni programımız ile bilişim alanında haftanın en sıcak gelişmeleri ile karşınızda. Bilişim haberlerinin hukuki değerlendirmelerinin yapıldığı bu programda, Skype üzerinden gerçekleştireceğimiz bağlantılarla konunun uzman görüşleri sizlerle olacak.

Diji Hukuk: Aktüel‘in ilk konuğu bilişim alanındaki faaliyetleri yakından takip eden Eski CHP Milletvekili Prof. Dr. Osman Coşkunoğlu. Kendisine Uluslararası Dünya Konferansı ve internetin yönetiminin BM’e verilmesini sorduk. Konferansın ekonomik, siyasi ve hukuki boyutlarını konuştuk.

Biz Kimiz?:

İrem Laçin: Koç Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun, fakülte yıllarında Bilişim Hukuku ile tanışıp kaynaşmış avukat, neşeli insan.

[email protected]
www.twitter.com/irotu

Şebnem Ahi: Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun, İstanbul Barosu üyesi Bilişim Avukatı. Kolaj ruhlu insan.

[email protected]
www.twitter.com/sebnemahi

:: Diji Hukuk Aktüel programını nasıl buldunuz?

yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Diji Hukuk: Aktüel 1. Bölüm konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Diji Hukuk: Aktüel 1. Bölüm ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Diji Hukuk: Aktüel 1. Bölüm ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "