Okunma

Dijital Dönüşüm Yolculuğu smartcon2018 başlıyor!


25 Nisan 2018 Çarşamba 17:46
Dijital Dönüşüm Yolculuğu smartcon2018 başlıyor!

2015-2017 tarihleri arasında İstanbul ve Dubai’de başarıyla gerçekleştirilen smartcon, bu sefer Ankara’da olacak. Ankara’da gerçekleşecek olan zirve, alanın en iyi isimlerini bir araya getirecek. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanlığı’nda gerçekleşecek smartcon2018 Ankara, bu yıl 8 ve 9 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek.

smartcon2018 Zirvesi’nin detayları!

smartcon2018 Zirvesi, birbirinden güzel konuları ile, katılımcılarını bekliyor. Zirve’de büyük veri, yapay zeka, nesnelerin interneti ve siber güvenlik gibi gündemlerini başarılı iş uygulamaları eşliğinde kurumsal organizasyonlar, kamu için teknoloji kullanımı ve yıkıcı girişimler ekosistemi odağında derinlemesine ele alacak.

smartcon2018

Zirve’de konusunda uzman, birbirinden güzel isimler de yer alıyor. Bununla birlikte müşteri gurusu Phil Winters, Nokia Bell Labs Social Dynamics grup lideri Daniele Quercia, Tüsiad Başkanı Erol Bilecik, Limak Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ebru Özdemir, Nurol Holding Yönetim Kurulu Üyesi Oğuzhan Çarmıklı ve General Electric Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Canan Özsoy gibi iş dünyasının önde gelen liderleri, geleneksel iş modellerinin dönüşümü ve Türkiye’nin dijital dönüşüm yolculuğu üzerine değerlendirmelerde bulunacak.

Ayrıca zirve kapsamında, Kalkınma Bakanlığı İktisadi Sektörler Genel Müdür Vekili Cem Galip Özenen, SGK Bilgi İşlem Daire Başkanı Dr. Yenal Arslan ve Kamu Bilişimcileri Derneği Başkanı Doç. Dr. İzzet Gökhan Özbilgin kamu için yenilikçi teknoloji çözümleri sağlamak üzere yapılan çalışmaları anlatacak.

Son olarak, kayıt ve diğer ayrıntılar için buraya tıklayabilirsiniz.

::Günümüz teknolojik gelişmeleri için neler düşünüyorsunuz?

 
yazarNurullah Akbıyık

Teknolojiyi çok seven Nurullah, boş vakitlerinde yabancı dizi ve film izlemeye bayılır. Ayrıca oyun delisidir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Dijital Dönüşüm Yolculuğu smartcon2018 başlıyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dijital Dönüşüm Yolculuğu smartcon2018 başlıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dijital Dönüşüm Yolculuğu smartcon2018 başlıyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "