Okunma

Dijital Dünyanın Geleceğine Yön Verin!


14 Nisan 2016 Perşembe 09:01
Dijital Dünyanın Geleceğine Yön Verin!

Digital Age dergisinin bu yıl 10’uncu kez düzenleyeceği Digital Age Summit, bu yıl yine Türkiye ve dünyadan dijital sektöre yön vermiş konuşmacıları konuk edecek.

Dijital dünyanın gelecek 10 yılına odaklanan zirvede, “Next10” teması ile insanların hayatlarını kökten değiştirebilecek dijital gelişmelere ışık tutulacak.

Moderatörlüğünü teknoloji ve bilişim alanlarında yaptığı çalışmalarla tanınan Serdar Kuzuloğlu’nun üstleneceği zirvede Marketing & Business Technologies’in yanı sıra sanal gerçeklikle evrilen eğlence kültürü, veri egemenliğinde şekillenen iş modelleri ve daha akıllı kentlere yönelik gelişmeler ele alınacak.

Dijital dünyanın gelecek on yılını yorumlayacak konuşmacılar arasında ise Havas Media Group Global Strateji Başkanı Rori DuBoff, Sosyal Medya Kanaat Önderi ve Dijital Pazarlama Stratejisti Glen Gilmore, Lucid Şirketleri Kurucusu ve Başkanı Micheal Stewart, The Economist Başkan Yardımcısı Robin Raven, GoButler’ın Kurucusu ve CEO’su Navid Hadzaad yer alacak.

:: Digital Age Summit etkinliğine katılacak mısınız?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Dijital Dünyanın Geleceğine Yön Verin!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Etkinliğe katılım 765 Euro +KDV, Mayıs ayı 850 Euro +KDV çok pahalı.

" Dijital Dünyanın Geleceğine Yön Verin! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dijital Dünyanın Geleceğine Yön Verin! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dijital Dünyanın Geleceğine Yön Verin! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "