Okunma

Dijital Ekonomi E-Ticaret Zirvesi


04 Kasım 2012 Pazar 13:01
Dijital Ekonomi E-Ticaret Zirvesi

E-ticaret ve ekonominin kalbi İstanbul’da atacakmış gibi gözüküyor. E-ticaret, Türkiye’de olduğu gibi tüm dünyada da büyüyor. E-ticaret’in ciddi bir ekonomi yarattığı da ortada.

Zirvede aynı zamanda E-ticaret Modellerine Uyum, Sektörlerin E-dönüşümü, Mobil ticaret, Online müşteri ilişkileri yönetimi, E-Güvenlik gibi ekonomideki yeni devrin konuları hakkında 50 değerli konuşmacı bilgi ve deneyimlerini aktaracak.

Bu zirve için ilk kez Türkiye’ye gelecek olan “Internet Riches,” “Click Millionaires” ve “e-Riches 2.0: Next Generation Online Marketing Strategies” kitaplarının yazarı, Online Pazarlama Uzmanı olan Scott C. Fox bilgi ve deneyimlerini paylaşacak.

Etkinlik, 8-9 Kasım 2012 tarihleri arasında İstanbul Hilton Convention Centar’da düzenlenecek. Etkinliğin web sitesine buradan erişebilirsiniz.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Dijital Ekonomi E-Ticaret Zirvesi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dijital Ekonomi E-Ticaret Zirvesi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dijital Ekonomi E-Ticaret Zirvesi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "