Okunma

Dijital Pazarlamaya Yön Verenler Buluştu


16 Kasım 2011 Çarşamba 08:23
Dijital Pazarlamaya Yön Verenler Buluştu

Avea’nın ana sponsorluğunda gerçekleştirilen Web 3.0 İstanbul Konferansı‘nda eğlenceli, ilham verici deneyimler gün yüzüne çıktı.

Katılımcılara dijital pazarlama alanında küresel trend algılayışlarına derinlik veren konferans, Türkiye’nin yanı sıra dünyada ekonomiye yön veren isimleri ağırladı.

Dijital pazarlama alanında faaliyet gösteren profesyoneller, medya temsilcileri, akademisyenler, iş dünyasının önde gelen isimlerini dijital pazarlama iletişimine ilgi duyanları konuklarla buluşturan Web 3.0 İstanbul’da Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (Vekili) Dehşan Ertürk “Mobil Lokalizasyon – Pazarlamanın Yeni Dinamikleri” konu başlıklı bir sunum yaptı.

Yoğun katılımın gerçekleştiği konferansa Ertürk’ün yanı sıra IAB Türkiye Başkanı ve Türkiye Reklamverenler Derneği Başkanı Ahmet Pura, HP Türkiye Genel Müdürü Serdar Uçar, Grey Grup İspanya Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su John. A. Lynn ve Coca Cola Türkiye Interaktif Pazarlama Müdürü Yüce Zerey gibi sektörünün önde gelen isimleri dijital dünyada yaşananları, dünyadaki trendleri anlattı.

:: Web 3.0 ile ilgili düşünceleriniz nelerdir?
yazarHakan Kilyusufoğlu

Yazdığı haberlerdeki olayları farklı bakış açılarından sunmayı seven yazar, SDN’nin yazı işleri müdürü olarak çalışmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Dijital Pazarlamaya Yön Verenler Buluştu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dijital Pazarlamaya Yön Verenler Buluştu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dijital Pazarlamaya Yön Verenler Buluştu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "