Okunma

Dijitalleşmek isteyen şirketler neler yapmalı?


03 Kasım 2018 Cumartesi 14:01
Dijitalleşmek isteyen şirketler neler yapmalı?

Dijital dönüşüm çözüm ortağı olarak faaliyetlerini sürdüren eLogo, geniş ürün portföyü ile e-dönüşüm sürecini yakından izliyor ve şirketlerin dijital dönüşümüne rehberlik ediyor. Özel entegratörler arasında pazar lideri olmayı amaçlayan eLogo, uçtan uca sunduğu çözümlerle her sektörden, tüm ölçeklerdeki işletmelere hizmet veriyor.

TechInside‘ın yaptığı habere göre, eLogo Genel Müdürü Başak Kural, yaklaşık 20 bin müşterisi ve yüzde 25’lik pazar payı ile eLogo’nun sektöre yön verdiğini belirtiyor. Kural, özel entegratörlük ve dijital dönüşüm pazarı değerlendirmesinde, “Türkiye’nin dijital dönüşüm anlamında önemli adımlar attığını aktarıyor.

Başak Kural ile şirketlerin dijitalleşme süreçlerini masaya yatırdık

Kural, e-dönüşümün Türkiye’nin mali disiplinine yön verdiğini, geleceğe yönelik olarak ülkemizin mali yapısına daha hızlı, doğru ve gerçekçi yön vermek için altyapı oluşturduğunu söylüyor. Biz de Başak Kural ile dijital dönüşüm üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. İyi seyirler.

Lokasyon bazlı iletişim için: Locus

Zorunlu e-Dönüşüm ürünlerinin yanı sıra müşterilerinin dijital dönüşümde her fonksiyon için (pazarlama, müşteri deneyimivb.) ihtiyaç duyabileceği katma değerli ürünler sunduklarını belirten Kurak, yeni ürünler hakkında da bilgi vermeyi ihmal etmiyor. “Perakende sektörü dijital dönüşüme hızlı bir şekilde uyum sağlıyor. Biz de perakende iş ortaklarımızın iş modellerine değer katmak için Locus ürünümüzü geliştirdik. Lokasyon ve fokus kelimelerinden ilham alarak hizmete aldığımız Locus; mikro lokasyon bazlı iletişim platformu. Bu teknoloji ile firmalar 50 metreye kadar müşterilerin nerede olduklarını anlayarak anlık iletişim yapabiliyor. Bu sayede müşteri trafiklerini arttırabiliyor, ürün ve kampanya tanıtımları yapabiliyor, müşterilerin ilgi gösterdiği alanları tespit edebiliyor.
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7 yorum - “Dijitalleşmek isteyen şirketler neler yapmalı?”

 1. Anonim dedi ki:

  Tam anlamıyla para tuzağı. Kesinlikle uzak durulması gereken bir yazılım firması. 5 yıldır Logo Tiger kullanıyoruz. Programın arkasını toplamaktan bıktık usandık. Yıllık lisans yenileme bedelleri, aylık destek bedelleri korkunç paralar. Yani lisanas yenileme adı altında her yıl programı yeniden satıyorlar adama. Daha neler neler…

 2. Ben dedi ki:

  Kız çok güzel ama keşke beni olmasaydı kusursuz olurdu

  1. Anonim dedi ki:

   Kesinlikle Logo’dan uzak durmalı. Para tuzağı. Büyük pişmanlık. ticari hayatınızın en kötü kararı olur, sonu felaketle biter. Bunların eline bir düştünüz mü soyup soğana çeviriler. Bunların programlarında en basit iş 40 dolambaçlı yoldan geçerek yapılır. en basit bir sorunda bunlara ve destek veren bayilerinin eline düşersiniz, destek vermezlerse, aksarsa çakılıp kalırsınız. Her şey profesyonel yazılımcılara göre tasarlanmış ki kullanıcı bunlara mahkum olsun destek ücreti ödesin diye. Her yıl lisans yenileme adi altında deli paralar ödemeye mahkumsunuz. destek ücreti olarak ayda 1000-1500 TL ayrıca ödemeye mahkumsunuz. Daha yazayım mı? :):):)

 3. Anonim dedi ki:

  hanım efendi hatalı aktardı, 24 ekimde çıkan tebliğ değil, tebliğ taslağıdır. yani halen tebliğ çıkmadı ve belirttiği zorunluluklar başlamadı.

 4. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Para harcamalı

 5. Kartal dedi ki:

  Hatun güzelmiş

 6. Anonim dedi ki:

  Abi konuyla alakası yok ama kız çok güzel

" Dijitalleşmek isteyen şirketler neler yapmalı? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dijitalleşmek isteyen şirketler neler yapmalı? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dijitalleşmek isteyen şirketler neler yapmalı? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "