Bu hafta sonunun ücretsiz Steam oyunu!


13.05.2017 17:30:00
Bu hafta sonunun ücretsiz Steam oyunu!

Bildiğiniz üzere Steam’de her hafta sonu bir oyun indirime giriyor ve bazı oyunlar indirime girmekle kalmayıp, hafta sonu boyunca ücretsiz olarak oynanabilir hale geliyor. Geçen hafta da The Division indirime girmişti ve hafta sonu boyunca oynanabilir hale gelmişti.

Dirt Rally bu hafta sonu ücretsiz!

1 Aralık 2015 tarihinde Codemasters Racing tarafından geliştirilen ve yine Codemasters tarafından yayınlanan Dirt Rally, Steam’de hafta sonuna özel %70 indirimde. Bununla birlikte oyunu satın almayı düşünenler için oyun Steam’de hafta sonu ücretsiz olarak oynanabilecek. 

Dirt serisinin yeni oyunu olan Dirt Rally, seride şu ana kadar yapılmış en heyecan verici oyunudur diyebiliriz. Ralli atmosferini derinliklerine kadar yaşadığınız bu oyun bizlere diğer oyunlara nazaran çok daha gerçekçi bir deneyim sunuyor. Ayrıca oyunun sistem gereksinimleri de o kadar yükseklerde değil.

 17-05/13/dirt-rally.jpg

Yani eğer oynayıp oynamama konusunda endişeniz varsa kesinlikle oynayın derim. Böylesine güzel bir oyunu kaçırmayın derim. Ayrıca eğer oyun hoşunuza giderse ve oyunu almayı düşünürseniz %70 indirimle yani 26,70 TL gibi bir fiyata oyunu satın alabilirsiniz.

:: Dirt Rally oyununu bu hafta sonunda denemeyi düşünüyor musunuz?


  “Bu hafta sonunun ücretsiz Steam oyunu!” üzerine 2 yorum

  1. SDN Okuru dedi ki:

   Geceleri 02:00-08:00 arasında indirmeleri yapın.Kotaya girmiyor ve kotanız bitik olsa bile eski hızınızdan ***** bu şekilde olmuyorsa iss niz ile görüşün sorun neden olmuyor diye !

  2. SDN Okuru dedi ki:

   Oyunu indirmek 2 gün sürüyor, ne ara oynayacağız ?!

  Yorum yazın

  Geri bildirim