Okunma

Disney Kimin Peşinde?


12 Aralık 2008 Cuma 07:33
Disney Kimin Peşinde?

Eğlence dünyasının çocuklara hitap eden devi Disney, sanal dünyaya daha iyi ve etkin bir şekilde girmek istiyor. Özellikle de bilgisayar oyunları konusunda etkinliğini artırmak isteyen Disney önde gelen oyun üreticisi Electronic Arts‘a kancayı takmış durumda. Her ne kadar “Benim olacak Fıstık!” davranışı sergilemese ve sessiz kalsa da içerden gelen bilgilere göre büyük bir anlaşma çok yakında. Anlaşmanın büyüklüğü ise 4 milyar dolar. Electronic Arts’In sahip olduğu yatırımlar ve firmalar düşünüldüğünde, gayet iyi bir rakam.

:: Disney, Electronic Arts’ı daha ucuza kapatır mı?

Bilgi için: EA
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Disney Kimin Peşinde? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Disney Kimin Peşinde? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Disney Kimin Peşinde? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "