Disney Plus kritik eşiği geçti: İşte yeni abone sayısı!


13 Kasım 2020 Cuma 07:00
Disney Plus kritik eşiği geçti: İşte yeni abone sayısı!

İçerik izleme platformları abone sayılarını artırmak adına filmlerinin ve dizilerinin hem niteliklerini hem de niceliklerini artırıyor. Bu noktada dünyanın en popülerleri arasında yer alan Netflix, Amazon Prime Video, Apple TV Plus ve abone sayısını her geçen gün artıran Disney Plus da bulunuyor. Bunların yanında Disney Plus yeni abone sayısı ile dikkat çekiyor.

Disney Plus yeni abone sayısı ile popüler platformlara yaklaşıyor

Disney içerik hizmeti sunduğu Disney Plus için dördüncü çeyrek raporu yayımladı. Bu yayımlanan yeni rapora göre, platformun 3 Ekim tarihi itibarıyla 73,7 milyon abonesi bulunuyor. Tam bir yıl önce kurulan platform, kısa süre içinde belirlenen abone sayısına ulaşmayı başardı. Öyle ki yayın hizmeti, Disney’in 2024 yılına kadar 60 ila 90 milyon aboneye ulaşma hedefini çoktan aştığını duyurdu.

https://shiftdelete.net/disney-plus-deneme-surumu-veda-ediyor

Koronavirüs sebebiyle karantina dönemine giren milyonlarca insan evde daha fazla vakit geçirmesiyle bağlantılı olarak İnternet üzerinden dizi ve film izleyebilecekleri hizmetlere yöneldi. Bu durumdan oldukça kârlı çıkan Netflix ve Disney Plus gibi platformlar, kullanıcılarına yeni içerikler sundu. Hatta Disney, geçtiğimiz ay koronavirüs salgını sırasında izlemeye öncelik veren büyük bir yeniden yapılanmayı duyurmuştu.

Disney Plus’ın yıldız içeriklerinden birisi olan Star Wars orijinal dizisi The Mandalorian, ikinci sezonu ile izleyicilerin karışısında 30 Ekim tarihinde çıkmıştı. Dizinin yeni sezonu ile birlikte abonelikler yaklaşık yüzde 3 oranında artış gösterdi.
yazarNilay Kamu

Gazi Üniversitesi Gazetecilik bölüm ikinciliği mezunu, üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada görev alıp haber düzenleyen editör, yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp, ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Disney Plus kritik eşiği geçti: İşte yeni abone sayısı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Disney Plus kritik eşiği geçti: İşte yeni abone sayısı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Disney Plus kritik eşiği geçti: İşte yeni abone sayısı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 AFAD hangi teknolojileri kullanıyor? (Video) AFAD hangi teknolojileri kullanıyor? (Video)
  2. 2 Xiaomi Mi 10T kutusundan çıkıyor! Xiaomi Mi 10T kutusundan çıkıyor!
  3. 3 SDN ofisindekiler en çok hangi şarkıları dinledi? SDN ofisindekiler en çok hangi şarkıları dinledi?
  4. 4 Redmi Note 9 Pro'ya Open Camera ile meydan okuduk! Redmi Note 9 Pro'ya Open Camera ile meydan okuduk!
  5. 5 PARDUS kullanan AFAD merkezini ziyaret ettik PARDUS kullanan AFAD merkezini ziyaret ettik
  6. 6 Samsung 980 PRO NVMe M.2 SSD incelemesi Samsung 980 PRO NVMe M.2 SSD incelemesi
  7. 7 Uygun fiyatlı C4U C1 Akıllı Saat inceleme Uygun fiyatlı C4U C1 Akıllı Saat inceleme
  8. 8 69 liraya YouTuber, Tiktoker, Instagramer yapan set! 69 liraya YouTuber, Tiktoker, Instagramer yapan set!
  9. 9 Kısa sürede nasıl 12 kilo verdim? - VLOG Kısa sürede nasıl 12 kilo verdim? - VLOG
  10. 10 C4U kulaklık inceleme - Fiyat performansı sevdik! C4U kulaklık inceleme - Fiyat performansı sevdik!