Okunma

Görüntü Özelliklerinizi Düzenleyin


15 Ocak 2009 Perşembe 03:04
Görüntü Özelliklerinizi Düzenleyin

Sağ tık menüsünden ulaşabileceğiniz görüntü özellikleri uygulamasına daha detaylı hizmetler yükleyerek işlemlerinizi kolaylaştırmanızı sağlayan DisplayFusion, çoklu monitör kullanan kullanıcılar için de oldukça kullanışlı bir yazılım olarak ön plana çıkıyor.

Sistem Tepsisinden Ulaşın

Programın ayarlarına ve anasayfasına sistem tepsisine yerleşen simgesinden ulaşabiliyorsunuz. Buradan arka plan resimlerinizin belirli periyotlar halinde değiştirilmesini sağlayabilir, çoklu monitör kullanıcısıysanız her bir monitörünüz için farklı arka plan düzenlemeleri yapabilir, arka plan resimlerinizi isteğinize göre ölçeklendirip ekranınıza uygun olarak tasarlayabilirsiniz.Ekran görüntüsünün büyük halini görmek için resmin üzerine tıklayın.

 

Flickr’den Resim Bulun

DisplayFusion’ın en dikkat çeken özelliği ise Flickr’den istediğiniz resme ait anahtar kelimelerle arama yapıp bulduklarınızı arka plan olarak belirleyebilmeniz. Load from Flickr butonundan ulaşabileceğiniz arama sayfasında aynı zamanda sitede bulunan grupları ya da kişileri belirleyerek de arama sonuçlarınıza filtreler koyabilirsiniz.

 

Ekran görüntüsünün büyük halini görmek için resmin üzerine tıklayın.

İndirin

Program bazı özellik kısıtlamalarıyla beraber gelmektedir. Tam sürümü satın alarak bu kısıtlamaları kaldırmak istiyorsanız 20 dolar ödemeniz gerekmektedir.

:: Yazılımı indirmek için tıklayın. (430 KB)

:: Yazılım hakkındaki sorunlarınızı SDN forumlarında cevaplıyoruz.


Bilgi için:
Binary Fortress Software
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Görüntü Özelliklerinizi Düzenleyin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Görüntü Özelliklerinizi Düzenleyin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Görüntü Özelliklerinizi Düzenleyin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "