Okunma

Rakamlarınız Eksik Kalmasın


31 Aralık 2008 Çarşamba 17:31
Rakamlarınız Eksik Kalmasın

Çoğunlukla çizgi dışı ürünleriyle tanınan Brando, bu sefer hayli işlevsel bir aksesuarı tanıttı. Yeni USB Wireless Keypad, standart nümerik tuş takımının yanı sıra 13 kısayol tuşu ve fare hareketlerini kontrol edebileceğiniz 1000 dpi‘lık ‘trackball’ fonksiyonuna sahip. USB aparatı ile bilgisayara bağlanıp, kablosuz olarak kullanılan USB Wireless Keypad, seyahatlerinizde dizüstü bilgisayarınızın ayrılmaz yoldaşı olarak çantanızda yer alabilir. Ürünü Brando’dan 37 dolara temin etmek mümkün.

:: Ürünle ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Brando
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Rakamlarınız Eksik Kalmasın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Rakamlarınız Eksik Kalmasın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Rakamlarınız Eksik Kalmasın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "