Okunma

Dizüstü İçin 3 GB Bellek Seti


29 Haziran 2008 Pazar 21:00
Dizüstü İçin 3 GB Bellek Seti
OCZ kazmayı madene vurdu gibi görünüyor. Her ne kadar ülkemizdeki gibi "3 yerine 4 olsun" düşüncesinin yaygınlığı bu fikri baltalayacak da olsa, 32 bitlik işletim sistemleri için 3 GB ile sınırlandırılmış bellek setlerinin iyi satılması bekleniyor. Zira 3 GB’lık setler, aradaki bellek modülü farkı sebebiyle, 4 GB’lık setlerden daha ekonomik olacak. Bu hesapları yapan OCZ, 2+1 GB’lık iki modül şeklinde satacağı 667 MHz’ DR2 bellekleri hazırlıyor. Belleklerin gecikme süreleri ise 5-5-5-15 seviyesinde olacak.

Bilgi için: OCZ
Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Dizüstü İçin 3 GB Bellek Seti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dizüstü İçin 3 GB Bellek Seti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dizüstü İçin 3 GB Bellek Seti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "