Okunma

Dizüstünüz Modaya Uygun mu?


20 Eylül 2009 Pazar 00:04
Dizüstünüz Modaya Uygun mu?

Teknoloji dünyasını yakından takip eden modacılar, New York moda haftasında kendilerine bir yer bulmasını bildiler. Moda tasarımcısı Vivienne Tam ile HP‘nin ortak çalışmasının ürünleri olan özel tasarım dizüstü bilgisayarlar, bir defilede mankenlerin elinde yer aldı.

Defilede yer alan HP dizüstü bilgisyarların teknik özelliklerinin ne olduğuı hakkında bir bilgi verilmedi. Zaten katılımcıların da teknik özelliklerden çok dış görünüme önem verdiklerini tahmin etmek zor olmasa gerek. Defilede sergilenen özel tasarım dizüstü bilgisayarların 2010 sonbaharında piyasaya çıkacağı belirtiliyor.

:: Fotoğraftaki dizüstü bilgisayarı beğendiniz mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Dizüstünüz Modaya Uygun mu? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dizüstünüz Modaya Uygun mu? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dizüstünüz Modaya Uygun mu? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "