Okunma

DJI Mavic Air drone mu geliyor?


18 Ocak 2018 Perşembe 11:00
DJI Mavic Air drone mu geliyor?

DJI, 23 Ocak tarihinde tanıtacağı yeni drone modeli için gün sayıyor. Yeni modelin ne olacağı şu an için sır gibi saklanıyor ancak tahminler DJI Mavic Air modelinin geleceği yönünde.

DJI Mavic Air için neler bekleniyor?

İddialara göre gelecek hafta “Macera Açılıyor” ifadesiyle gerçekleştirilecek olan etkinlikte, şirketin ultra taşınabilir ve katlanabilir Mavic Pro modelinin yeni nesli tanıtılacak. Yeni modelin daha küçük, hızlı ve hafif olması ise beklentiler arasında yer alıyor.

DJI Mavic Air

Daha küçük Mavic fikrini destekleyecek bir kanıt da bulunmuş durumda. Şirketin paylaştığı videodaki ses “görünüşte önemsiz boyuttan hayranlık uyandırıcı dayanıklılık ve güç geliyor” şeklinde bir ifade kullanıyor. Bu cümle haliyle ilk olarak bu fikri akıllara getiriyor.

Mavic Air modelinin daha küçük olması sebebiyle daha uygun fiyat ile orta seviye bir seçenek olarak sunulabilmesi ihtimaline de sıcak bakılıyor. Bu anlamda ürünün 399 dolar fiyata sahip Spark ile 899 dolar fiyata sahip Mavic Pro arasında bir yerde konumlandırılması mümkün.

:: Yeni DJI drone modelinden beklentileriniz neler?
yazarİlker Şekercioğlu

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

" DJI Mavic Air drone mu geliyor? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere DJI Mavic Air drone mu geliyor? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda DJI Mavic Air drone mu geliyor? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "