Okunma

Doğmamış Çocuğun Sitesi Olacak


25 Haziran 2009 Perşembe 09:42
Doğmamış Çocuğun Sitesi Olacak

10 Haziran’da yayın hayatına başlayarak kısa bir süre içinde ebeveynlerin uğrak noktası olan Cocuk.com 2 bini aşkın üyesi ile yayın hayatına hızlı bir şekilde devam ediyor. Çok yakında çocuklara ücretsiz sayfa açacak olan Cocuk.com bu konu ile ilgili alt yapı çalışmalarını tamamlamak üzere.


Cocuk.com, çocuklar ve aileleri için zengin bir içerik sunuyor.

Açılan sayfalar ile artık her çocuğun hamilelik döneminden itibaren zeynep.cocuk.com benzeri adrese sahip bir web sayfası olacak. Bu sayfada ebeveynler çocuklarının fotoğraflarını, ilk videolarını paylaşabilecekler. Çocukları için ister hergün, ister haftalık olarak ileride okuyabilecekleri notlar bırakabilecekler. Henüz isim bulamayan anne babalar ise sitedeki 10’binden fazla ismi inceleyerek anlamlarına bakabiliyorlar.

Mektup Arkadaşlığı

Henüz tasarım aşamasında olan mektup arkadaşlığı platformu ise devreye girmesi planlanan bir diğer yenilik. Bu platform ile birlikte çocuklar hiç tanımadıkları uzak illerdeki çocuklar ile fiziksel olarak mektuplaşabilecekler.


Bebeğine isim bulamayanlar için 10 bin kadar isim anlamlarıyla beraber listeleniyor.

Çocuk ya da ebeveyn site üzerinden bir mektup yazarak bunun Cocuk.com aracılığı ile fiziksel adrese teslim edilmesini ücretsiz olarak sağlayabilecekler. Aynı şekilde mektubu alan çocuk da gönderene site üzerinden mektup yazabilecek. Çocuklar için mektubu yazıcıdan bastırarak adrese gönderecek olan Cocuk.com, miniklere mektubun yanında çeşitli sürprizler de yapmaya hazırlanıyor.

:: Hiç mektup arkadaşınız oldu mu?

Bilgi için: Cocuk.com
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Doğmamış Çocuğun Sitesi Olacak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Doğmamış Çocuğun Sitesi Olacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Doğmamış Çocuğun Sitesi Olacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "