Okunma

Doktora Görünmenin Tanımı Değişiyor


01 Eylül 2009 Salı 15:26
Doktora Görünmenin Tanımı Değişiyor

Türk Telekom, görüntülü iletişim teknolojisi Videofon ile müşterilerine görüntülü medikal koçluk servisi sunabilmek için yeni bir hizmet başlatıyor. Türk Telekom’un Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri ile ortaklaşa geliştirdiği Videofon Klinik hizmeti ile müşterilere tıbbi konularda rehberlik sağlanması ve risk faktörlerinin tespit edilmesi konusunda Videofon üzerinden profesyonel destek veriliyor.

 

Videofon müşterileri, her türlü sağlık sorunları hakkında anında danışmanlık alabilecekleri, sağlık dünyasındaki güncel bilgiler ve gelişmeler ile nöbetçi eczane bilgilerine erişebilecekleri Videofon Klinik hizmetinden 444 0 TIP (444 0 847) Videofon Klinik hattını arayarak herhangi bir ilave bedel ödemeksizin faydalanabiliyor.

Kimler Başvurabiliyor?

Türk Telekom, 7 gün 24 saat kesintisiz tıbbi danışmanlık hizmeti sunacağı Videofon Klinik ile özellikle çocuklu ailelerin, yaşlıların ve kronik hastalığı olan kişilerin hayatlarını kolaylaştıracak.

Görüntülü  konuşma teknolojisinden faydalanarak Acıbadem Mobil Saglık Hizmetleri hekimleriyle temasa geçebilecek olan Videofon müşterileri, her türlü sağlık sorunlarıyla ilgili danışma ve yönlendirme hizmeti alabilecek.
 


444 0 TIP hattıyla Acıbadem’in hekimlerinden danışmanlık almak mümkün.

 

Videofon Klinik hizmetinden faydalanmak için Türk Telekom Videofon abonesi olmak yeterli oluyor. Türk Telekom’un aylık tüm vergiler dâhil 19 TL karşılığında 3000 dakika ücretsiz konuşma ve 12.90 TL karşılığında 150 dakika ücretsiz konuşma imkânı sunduğu Videofon Avantaj 3000’ ve Avantaj 150’ paketlerine, ücretsiz Videofon kurulumunun yanı sıra ücretsiz 1 adet Videofon görüntülü telefon da dâhil.

Teşhis Değil, Yönlendirme

Videofon kullanıcıları Türk Telekom’un 444 1 444 numaralı çağrı merkezini arayarak Videofon Klinik hizmetini onayladıktan sonra müşteri bilgileri Acıbadem Mobil Sağlık’a iletilecek. Daha sonra Acıbadem Mobil Sağlık, kayıtlı Videofon Klinik müşterisini arayarak sağlık bilgilerini sisteme kaydediyor.

Böylece kronik hastalıkları olan kişiler, belirli dönemlerde Medikal Koçu olan Doktor tarafından aranarak periyodik kontrol altında tutulabilecek. Hasta takibi hizmeti sadece Videofon abonesi olan kişiye ait olurken, kişinin aynı evde yaşayan yakınları da Videofon Klinik’in takip dışındaki diğer tüm danışmanlık hizmetlerinden 7 gün 24 saat faydalanabilecek.

:: Videofon aboneleri arasında mısınız?
 
Bilgi için: Türk Telekom
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Doktora Görünmenin Tanımı Değişiyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Doktora Görünmenin Tanımı Değişiyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Doktora Görünmenin Tanımı Değişiyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "