Okunma

Dolandırıcılar, İngilizlerin Peşinde


11 Mart 2010 Perşembe 14:40
Dolandırıcılar, İngilizlerin Peşinde

Internet dolandırıcıları, kendilerine verimli bir yerde tezgah açmışlar ki, paraya para demiyorlar. İngiltere’de, sadece “geçtiğimiz yıl kayıta geçen” zarar, 120 milyon dolar seviyesinde. Özellikle “kayıta geçen” diyoruz, bir o kadar da açıklanmayan zarar olduğuna eminiz.

 

İngiliz bankaları, kullanıcılarını, “Güvenlik Önlemlerini” sıkılaştırmaya çağırıyor. Ne de olsa, bu işten en çok zararlı çıkan kendileri. Kredi kartları, banka kartları ve daha niceleri kopyalanıyor, alışverişlerde kullanılıyor ve davalar açılıyor.

:: Siz, dolandırıcılara karşı nasıl önlem alıyorsunuz?

 
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Dolandırıcılar, İngilizlerin Peşinde konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dolandırıcılar, İngilizlerin Peşinde ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dolandırıcılar, İngilizlerin Peşinde ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "