Okunma

Dolby yeni bir ses kayıt uygulaması üzerinde çalışıyor!


18 Ocak 2019 Cuma 08:00
Dolby yeni bir ses kayıt uygulaması üzerinde çalışıyor!

Amerika merkezli, ses teknolojileri üzerine yapmış olduğu çalışmalarla ünlü şirket Dolby, yeni bir mobil uygulama üzerinde çalışıyor. Profesyonel ekipmanları olmadan, en azından arkadaş çevresiyle paylaşabilecekleri kalitede müzikler yapmayı hedefleyen kullanıcılar, Dolby Live adı ile yayınlanması beklenen bu uygulamayı çok sevecek.

Dolby Live kayıt uygulaması ile neler sunulacak

Aslında gelişmiş özelliklerle donatılmış bir ses kayıt uygulaması olan 234 kod adlı Dolby Live uygulaması, telefonuyla kayıt almayı seven kullanıcıları oldukça memnun edecek. Kayıt yapmadan önce ortam seslerini analiz edecek olan uygulama, kayıt sırasında, öğrenmiş olduğu bu sesleri kaldıracak.

dolby live
Sadece gereksiz arka plan seslerini kaldırmakla kalmayacak olan uygulama, telefonunuzun mikrofonuna göre ses ayarlamalarını da kendisi yapacak.

Uygulama ücretsiz olarak yayınlanacak olsa da, tahmin edebileceğiniz üzere uygulama içi satın alımlar da bulunacak. Daha farklı ses efektleri denemek isteyen kullanıcılar, bu paketleri satın alarak kayıt alabilecek. Bu paketleri satın almayı düşünen kullanıcılar, satın almadan önce yedi günlük deneme süresini kullanarak efektleri deneyebilecekler.

dolby live 1

Alınan kayıtları, doğrudan Soundcloud üzerinde paylaşabilme imkanı da sunan uygulama, kendince kayıt almak isteyen fakat vakti ve gerekli ekipmanı olmayan kullanıcıların oldukça işine yarayacak.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Dolby yeni bir ses kayıt uygulaması üzerinde çalışıyor!”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Dolby atmos kullaniyorum. Magisk sagolsun.

" Dolby yeni bir ses kayıt uygulaması üzerinde çalışıyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dolby yeni bir ses kayıt uygulaması üzerinde çalışıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dolby yeni bir ses kayıt uygulaması üzerinde çalışıyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "