Okunma

Domuz Gribi Taipei Computex’i Vurur mu?


25 Mayıs 2009 Pazartesi 07:41
Domuz Gribi Taipei Computex’i Vurur mu?

Her yıl Haziran ayında Tayvan’ın başkenti Taipei’de düzenlenen Computex fuarı bilişim teknolojileri alanında özellikle Uzak Doğulu üreticilerin gövde gösterisi yaptığı bir yer olarak anılır. Bu yıl ise durum biraz farklı ve organizasyon açısından can sıkıcı konular söz konusu. Domuz gribi hastalığının Tayvan’da da kendisini göstermesi, birçok katılımcı ve ziyaretçiyi fuardan uzaklaştırmaya başlayacak gibi görünüyor.

Ekonomik Sıkıntı Oluşur mu?

Domuz gribi sebebiyle Kuzey Amerika‘dan birçok katılımcı ve ziyaretçi katılım göstermeme kararı almış durumda. Her ne kadar organizasyon komitesi ve hükümet gerekli önlemlerin alındığını söylese de birçok kişi bu şekilde ikna olmayacaktır. Elbette bu durumun ekonomik yansıması çok şiddetli olmayacaktır; zira Taipei Computex‘te görücüye çıkacak birçok şey zaten üretilip paketlenmiş durumda.

:: Taipei Computex gripten zarar görür mü?

Bilgi için: Computex
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Domuz Gribi Taipei Computex’i Vurur mu? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Domuz Gribi Taipei Computex’i Vurur mu? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Domuz Gribi Taipei Computex’i Vurur mu? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "