Donald Trump için özel koronavirüs tedavisi uygulandı


05 Ekim 2020 Pazartesi 23:00
Donald Trump için özel koronavirüs tedavisi uygulandı

Artan koronavirüs vakaları sebebiyle, birçok ünlü kişi de virüse yakalandığını açıkladı. Bunlar arasında futbolcular ve aktris / aktörler olduğu gibi, ülke başkanları da var. Donald Trump’da virüse yakalanan başkanlardan birisi. Geçtiğimiz günlerde Twitter üzerinden koronavirüsüne yakalandığını açıklayan ABD Başkanı Donald Trump, şimdilerde tedavi altında. Son gelen bilgilere göre, Donald Trump için yeni bir koronavirüs tedavisi uygulanıyor.

Hasta olmasına rağmen Donald Trump, aracı ile sevenlerini selamlamaya bile çıkmıştı.

Donald Trump yeni bir koronavirüs tedavisi görüyor

Geçtiğimiz günlerde COVID-19 kaptığını belirten ABD Başkanı Donald Trump, ilk olarak bir tür kortikosteroid ilaç olan deksametazon tedavisi görmeye başlamıştı. Haziran ayında yapılan bir araştırma, bu ilacı kullanan hastaların koronavirüsten ölme şansının önemli ölçüde azaldığını ortaya çıkardı. Dünya Sağlık Örgütü ise bu ilacı, sadece şiddetli ve kritik koronavirüs hastalarına öneriyor.

Bu da bizlere, Donald Trump’ın durumunun ilk etapta kritik olduğunu belirtiyor. Ek olarak geçtiğimiz günlerde doktorlar, Trump’ın kanındaki oksijen seviyesinin düştüğünü ve fazladan oksijene ihtiyaç duyduğunu açıkladılar. Oksijen seviyesinin azalmasından sonra, Trump için ebola hastalığında kullanılan remdesivir ilacı verilmişti. Ancak bu da yeterli görülmemiş olacak ki, Donald Trump için benzeri görülmemiş bir koronavirüs tedavisi uygulanmaya başlandı.

74 yaşında ve kilo problemi olan Donald Trump, ciddi risk grubunda. Bu sebeple Cuma günü Trump’a, daha önce hiçbir Amerikalı için uygulanmamış, onaylanmamış ve tamamen deneysel olan son teknoloji bir antikor tedavisi verildi. Regeneron tarafından geliştirilen tedavi, güçlü bir bağışıklık sistemini taklit edecek şekilde tasarlanmış ve ciddi vakaları engellemek için üretilmiş.

Donald Trump için uygulanan özel koronavirüs tedavisi sonrası doktorlar, dün sabah Trump’ın hasta yatağından kalkıp yürüyebildiğini belirtmişti. Pazar gününün ilerleyen saatlerinde ise Donald Trump, aracına binip halkı selamlamıştı. Uygulanan tedavilerin olumlu sonuç verdiği ise ortada.

Güncelleme: Dün gece saatlerinde Donald Trump, yattığı hastaneden taburcu edildi.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

6 yorum - “Donald Trump için özel koronavirüs tedavisi uygulandı”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  Onca insanlar virüs oldu kimi öldü kimi savaşıyor özel tedavi yapıyorsanız insanlara da yapmak zorundasınız illaki başkan diye mi özel tedavi yapılıyor ölen insanların hakkını yada şu anda bile covid-19 ile savaşan hastaların hakkını kim verecek

 2. Ziyaretçi dedi ki:

  “koronavirüsten ölme şansı”

 3. Ziyaretçi dedi ki:

  Bizde yedik gündem den düşmemek için ve sağlık sistemini övgüyle anlatmak için koronavirüs süsü verilip sağlık sistemini övmeye çalışmış turp .

 4. Ziyaretçi dedi ki:

  koronavirüsten ölme ŞANSININ önemli ölçüde azaldığını ortaya çıkardı. şans mı şaka mı:) ihtimalinin felan desek, oranının desek. Ölmeme şansı:D

 5. Ziyaretçi dedi ki:

  hikaye. önce hasta oldum sonra ilacı bulduk ayağına seçimi kazanacak.

  1. Ziyaretçi dedi ki:

   abd de seçimler adil değil. dünyaya öyle yansıtılıyor. adaylar bile kendi adamlarından oluşuyor (h.w.bush, clinton, w.bush, hilary, trump, biden vs). hatırlarsınız, gizli bir el berny sanders i tehditle seçimden çıkartmıştı. berny sanders seçimden çekildiğini açıklamıştı. halk, korku ve şaşkınlıkla izlemişti bu durumu. abd halkı açık sosyal hareketlere karşı duyarlı bir etkileşim içinde olduğundan, gölge hükümet en ufak bir taviz vermiyor bu konuda. fakat korkularıyla yüzleşmek zorunda kalacaklar. abd halkını sonsuza dek uyutamayacaklar.
   küresel bir halk uyanışı var.

" Donald Trump için özel koronavirüs tedavisi uygulandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Donald Trump için özel koronavirüs tedavisi uygulandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Donald Trump için özel koronavirüs tedavisi uygulandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 iPhone güncellendikçe yavaşlar mı denedik! iPhone güncellendikçe yavaşlar mı denedik!
 2. 2 Poco X3 NFC fiyatı ve özellikleri! Poco X3 NFC fiyatı ve özellikleri!
 3. 3 iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik! iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik!
 4. 4 Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme
 5. 5 EBA için en iyi 5 tablet önerisi! EBA için en iyi 5 tablet önerisi!
 6. 6 Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik! Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik!
 7. 7 A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler? A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler?
 8. 8 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
 9. 9 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
 10. 10 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!