Okunma

Donanımcılara Gerekli Araçlar


15 Mart 2008 Cumartesi 22:00
Donanımcılara Gerekli Araçlar
Her bilgisayar kullanıcısının işine yarayacak bu minik yazılımlarla birlikte, sisteminizi gerçek zamanlı olarak izleyebilir, ayrıntılı bilgileri görebilir ve yaptıkları ince ayarların etkisini daha rahat görebilirler. Bunlar bizim günlük olarak kullandığımız ve olmazsa olmaz dediğimiz minik yazılımlar. İşlemci bilgilerini gösteren CPU-Z, grafik kartının tüm teknik verilerini gözünüzün önüne getiren GPU-Z ve sistemdeki sıcaklıkları ve gerilim değerlerini izlemenize yarayan Hardware Monitor. Üçünün toplamı neredeyse sadece 1 MB! Siz de indirin, kurun ve sisteminizi daha iyi şekilde izleyin.

Nasıl Kullanacaksınız?

:: Yazılım paketini indirmek için tıklayın! (Her biri ayrı ayrı çalışabilen yazılımlardır, kuruluma gerek yoktur)

:: SDN forumlarında yazılımlarla ilgili deneyimlerinizi paylaşın.

SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Donanımcılara Gerekli Araçlar konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Donanımcılara Gerekli Araçlar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Donanımcılara Gerekli Araçlar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "