Dorukan Isı 24 Sıcaklık Takip Sistemi inceleme


04 Şubat 2018 Pazar 20:03
Dorukan Isı 24 Sıcaklık Takip Sistemi inceleme

Isı ve nem konusunda hassas olunması gereken durumlarda, bu iki değerin anlık ve düzenli takibi son derece önemli. Dorukan Isı 24 Sıcaklık Takip Sistemi ile bu konuda en etkili çözümü elde edebilirsiniz. Dorukan Isı 24 inceleme videomuzda bu cihazın detaylarına bakıyoruz.

Dorukan Isı 24 özellikleri

Sağlık Bakanlığı tarafından sıkı şekilde takip edilen ve sürdürülen yönetmelik gereğince, sağlık, gıda, kozmetik ve tarım gibi sektörler ile alakalı iş kollarında ısı ve nem takibinin yapılması bir zorunluluk. Isı ve neme karşı hassas ürünlerin yer aldığı bu ve benzeri iş alanlarında, düzenli takip ve raporlama son derece önemli. Bu koşullarda kullanılmak üzere üretilen ve tamamen yerli üretim olan Dorukan Isı 24, ihtiyacınız olan çok sayıda özelliğe sahip.

Oldukça sadece taşınabilir bir tasarıma sahip olan Dorukan Isı 24 takip cihazı, GPRS bağlantı desteği ile rakiplerine göre avantaj sağlıyor. SIM kart desteği ve 3 operatörle de iş ortaklığı sayesinde, internetin kesilmiş olduğu durumlarda bile veri akışı sürdürülebiliyor.

Cihazın üzerinde yer alan dijital ekrandan, takılı ve aktif durumda olan sensörlerin verilerini takip edebilirsiniz. Dahili batarya ise 24 saate kadar ömür sunarak elektrik kesintilerinde bile ısı ve nem takibini sürdürmenizi sağlar.

Dorukan Isı 24 inceleme

https://www.sicakliktakipsistemi.com/

Detaylı veri takibi ve analiz için ise internet ortamından bu adrese tıklayarak, cihaz ile ilgili tüm verilere ulaşabilirsiniz. SMS ve IVR sistemi ile beklenmedik durumlarda uyarı verme özelliği ise olası sorunlardan çok erken bir şekilde haberdar olmanızı sağlayacak.
yazarKaan Arlı

İngilizce öğretmenliği mezunu olan Kaan Arlı, 2009 yılından bu yana bilişim sektöründe. Akıllı telefonlar, oyun konsolları, fotoğraf makineleri ve futbol, vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Dorukan Isı 24 Sıcaklık Takip Sistemi inceleme”

  1. Anonim dedi ki:

    IOT cihazlar artık hayatın her alanına girecek galiba. Herşey uzaktan, internet üzerinden kontrol edilebilir hale geliyor.

" Dorukan Isı 24 Sıcaklık Takip Sistemi inceleme konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dorukan Isı 24 Sıcaklık Takip Sistemi inceleme ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dorukan Isı 24 Sıcaklık Takip Sistemi inceleme ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "