Dorukan Isı 24 Sıcaklık Takip Sistemi inceleme


04 Şubat 2018 Pazar 20:03
ABONE OL
Dorukan Isı 24 Sıcaklık Takip Sistemi inceleme

Isı ve nem konusunda hassas olunması gereken durumlarda, bu iki değerin anlık ve düzenli takibi son derece önemli. Dorukan Isı 24 Sıcaklık Takip Sistemi ile bu konuda en etkili çözümü elde edebilirsiniz. Dorukan Isı 24 inceleme videomuzda bu cihazın detaylarına bakıyoruz.

Dorukan Isı 24 özellikleri

Sağlık Bakanlığı tarafından sıkı şekilde takip edilen ve sürdürülen yönetmelik gereğince, sağlık, gıda, kozmetik ve tarım gibi sektörler ile alakalı iş kollarında ısı ve nem takibinin yapılması bir zorunluluk. Isı ve neme karşı hassas ürünlerin yer aldığı bu ve benzeri iş alanlarında, düzenli takip ve raporlama son derece önemli. Bu koşullarda kullanılmak üzere üretilen ve tamamen yerli üretim olan Dorukan Isı 24, ihtiyacınız olan çok sayıda özelliğe sahip.

Oldukça sadece taşınabilir bir tasarıma sahip olan Dorukan Isı 24 takip cihazı, GPRS bağlantı desteği ile rakiplerine göre avantaj sağlıyor. SIM kart desteği ve 3 operatörle de iş ortaklığı sayesinde, internetin kesilmiş olduğu durumlarda bile veri akışı sürdürülebiliyor.

Cihazın üzerinde yer alan dijital ekrandan, takılı ve aktif durumda olan sensörlerin verilerini takip edebilirsiniz. Dahili batarya ise 24 saate kadar ömür sunarak elektrik kesintilerinde bile ısı ve nem takibini sürdürmenizi sağlar.

Dorukan Isı 24 inceleme

https://www.sicakliktakipsistemi.com/

Detaylı veri takibi ve analiz için ise internet ortamından bu adrese tıklayarak, cihaz ile ilgili tüm verilere ulaşabilirsiniz. SMS ve IVR sistemi ile beklenmedik durumlarda uyarı verme özelliği ise olası sorunlardan çok erken bir şekilde haberdar olmanızı sağlayacak.
yazarKaan Arlı

İngilizce öğretmenliği mezunu olan Kaan Arlı, 2009 yılından bu yana bilişim sektöründe. Akıllı telefonlar, oyun konsolları, fotoğraf makineleri ve futbol, vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
2 yıl önce

IOT cihazlar artık hayatın her alanına girecek galiba. Herşey uzaktan, internet üzerinden kontrol edilebilir hale geliyor.

" Dorukan Isı 24 Sıcaklık Takip Sistemi inceleme konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dorukan Isı 24 Sıcaklık Takip Sistemi inceleme ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dorukan Isı 24 Sıcaklık Takip Sistemi inceleme ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 11 yıllık HTC Desire HD ne durumda? 11 yıllık HTC Desire HD ne durumda?
  2. 2 9.000 TL'lik Vivo X51'i kutusundan çıkardık! 9.000 TL'lik Vivo X51'i kutusundan çıkardık!
  3. 3 2.850 TL’ye en iyi sistemi topladık, size hediye! 2.850 TL’ye en iyi sistemi topladık, size hediye!
  4. 4 Arzum Mixtech Multi Blender inceleme Arzum Mixtech Multi Blender inceleme
  5. 5 Xiaomi Redmi Note 10 serisi ile bizi neler bekliyor? Xiaomi Redmi Note 10 serisi ile bizi neler bekliyor?
  6. 6 MediaMarkt CEO'su ile 2021 planlarını değerlendirdik MediaMarkt CEO'su ile 2021 planlarını değerlendirdik
  7. 7 Konuşmanızı size gösteren Sunny SeeTalk mikrofon! Konuşmanızı size gösteren Sunny SeeTalk mikrofon!
  8. 8 2.000 TL altı en iyi tablet tavsiyeleri 2.000 TL altı en iyi tablet tavsiyeleri
  9. 9 600 TL'ye hangi oyuncu kulaklığını alalım? 600 TL'ye hangi oyuncu kulaklığını alalım?
  10. 10 Peynir ekmek gibi satan teknolojik aksesuarlar! Peynir ekmek gibi satan teknolojik aksesuarlar!