Okunma

Dosya Biçimlerini Ücretsiz Çevirin


10 Kasım 2010 Çarşamba 07:20
Dosya Biçimlerini Ücretsiz Çevirin

Format Factory yazılımının kullanımı oldukça kolay ve bu yazılım sayesinde yaygın olarak kullanılan dosya biçimlerini (MP4’ten AVI’ye) değiştirebiliyorsunuz. Ayrıca mobil cihazların kullandığı dosya biçimlerini de destekleyen yazılımın en iyi özelliklerinden biri ücretsiz olarak kullanılabilmesi.

Son günlerde güncellenen yazılımın hali hazırda 2.60 isimli sürümü kullanılabilir durumda. Bu yeni sürüm içersinde eski sürümlerde kullanamadığınız Mux dosya biçimini kullanabiliyorsunuz. Ayrıca yazılımın MP4 biçim desteği de modifiye edilmiş.

Yazılımı buradan indirebilirsiniz

:: Yazılım ile ilgili görüşlerinizi buradan paylaşın.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Dosya Biçimlerini Ücretsiz Çevirin”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    dönüştürme kalitesi nasıl acaba örneğin bu tarz öcretsiz yazılımlardaki en büyük sıkındı yüksek çözünürlükleri dönüştürdükten sonra vide oynatılırken görüntüde yatay çizgiler oluşuyor ve en büyük sorunlardan biri senkron sorunu oluşuyor.

" Dosya Biçimlerini Ücretsiz Çevirin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dosya Biçimlerini Ücretsiz Çevirin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dosya Biçimlerini Ücretsiz Çevirin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "