Okunma

Ejderha Çağı’na Geç Gireceğiz


05 Şubat 2009 Perşembe 14:25
Ejderha Çağı’na Geç Gireceğiz

Bilgisayar ve konsol oyuncularının merakla beklediği Dragon Age: Origins adlı rol yapma oyunu, bu yılın ilk aylarında piyasaya sürülecekti. Ancak yapımcı firma BioWare, hem rötuşlara biraz daha zaman ayırmak, hem de konsol sürümleriyle eş zamanlı çıkarmak için Dragon Age’in söz verilen zamana yetişemeyeceğini duyurdu.

Electronic Arts da Onayladı

Yayıncı şirket EA CEO’su John Riccitiello da oyunun pazarlama stratejileri nedeniyle ertelendiğini, ekim ve aralık ayları arasını kapsayan 3. mali çeyrekte piyasaya çıkacağını onayladı. Dileriz bu kadar ertelemenin ardından Dragon Age: Origins oyuncuları bir de yamalara mahkum edecek şekilde yarım yamalak çıkmaz.

:: BioWare bu işten de alnının akıyla çıkar mı?

Bilgi İçin : Dragon Age
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Ejderha Çağı’na Geç Gireceğiz konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ejderha Çağı’na Geç Gireceğiz ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ejderha Çağı’na Geç Gireceğiz ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "