Okunma

Dragon Ball: Xenoverse 2 için yeni güncelleme


23 Ocak 2017 Pazartesi 12:05
Dragon Ball: Xenoverse 2 için yeni güncelleme

Dragon Ball: Xenoverse 2’nin yeni içerikleri açıklandı. Şubat ayında çıkacak olan yeni DLC paketi ve ücretsiz güncelleme oyunu daha da zenginleşecek.

Dragon Ball: Xenoverse 2’de değişim vakti

Geçmiş tarih değişime uğruyor ve Yıkım Tanrısı Champa Conton City’e yaklaşıyor. Season Pass bünyesine dahil olan ve ayrı olarak da satın alınabilen bu ikinci ücretli DLC paketinde oyuncular yeni bir senaryo görevini oynayabilecek ve 6. evren savaşçılarıyla kozlarını paylaşabilecekler.

17-01/23/dragon-ball-sdn-1.jpg

Bu sebeple oyuna iki yeni karakter daha ekleniyor: Champa ve Vados. Ek olarak oyuncular yeni bir bölüm, yeni saldırılar, yeni kostümler, yeni bir taşıt ve daha birçok yeni içeriğe de sahip olacaklar.

DLC paketi ile aynı anda sunulacak olan yeni ücretsiz güncelleme ile yeni kostümler, aksesuarlar, saldırılar, yeni level sınırı, yeni dünya turnuvası kuralları ve fazlasını tüm oyunculara sunacak.

:: Dragon Ball: Xenoverse 2 güncellemesi hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Dragon Ball: Xenoverse 2 için yeni güncelleme konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dragon Ball: Xenoverse 2 için yeni güncelleme ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dragon Ball: Xenoverse 2 için yeni güncelleme ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "